Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hónapos kisfiam térdhajlatai...

5hónapos kisfiam térdhajlatai mindig pirosak és pró pöttyök jönnek ki rajta. Probáltam hintőporral és cink pasztával eltüntetni de nem segitett. Valaki járt már igy?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Mióta ilyen neki?


A lányomnak ugyanígy kezdődött, aztán pár nap után megjelent a könyökénél, hasán, hátán, majd most már a nyakán is, az arca szerencsére kimaradt.

A doki szerint ekcéma, de se neki, se nekem fogalmam sincs mitől, mivel semmi új dolog nem jött mostanában az életébe.

Neki már 3. hete tart és még mindig nem múlik, pedig kenem napi 2-3-szor shea vajjal.

2013. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk a sudocream és a gyógyszertári testápoló kombináció vált be. Mindegyikbõl vékonyan bekentem és max 4-5 nap alatt el is múlt.I
2013. jún. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!