Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptató anyukák, a Béres Vas...

Szoptató anyukák, a Béres Vas Vitál /Cink, vas, B12 van benne/ esetleg jó lehet hajhullásra? Próbáltátok? Nagyon hullik, gondoltam kipróbálom.

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
kipróbálhatod, ártani nem ártasz vele magadnak, de ami terhesség alatt nem hullott ki, most sajnos kifog.
2012. aug. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hallottam, hogy az hullik ki ami a terhesség bent maradt". De mégis már most kevesebbnek érzem a hajam mint a terhesség előtt volt. :(
2012. aug. 3. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg Babé hajhullás elleni sampon...

Nekem mondhatni bejött, nem hullott ki naponta 1000 hajszál, csak 500, de az is valami...

Két flakonnal használtam el, utána elállt a hajhullás.

Nem olcsó, de szerintem megér egy próbát.

Patikában lehet kapni.

2012. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem minden felesleges pénzkidobás. Ami nem hullott ki terhesség alatt, úgyis kifog. Ha "lefolytod" a folyamatot, akkor is kifog,igy viszont tovább szenvedsz a hajhullástól.

Nekem kb 4 hétig hullott, mint állat (nevezzük 1000 szálnak), majd az utána következő 1-2 héten már csak 500 szál. Aztán vége volt. Annó nagyon körbejártam a témát, hidd el, jobb, ha hagyod, hogy kihulljon, aminek ki kell... Erre nincs csodamegállítószer...

2012. aug. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!