Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire kell használni a Tena...

Mire kell használni a Tena Cink krémet?

Figyelt kérdés

Azt írja, hogy "Extra védelem az extra érzékeny bőrnek. A cink kenőcs bőrnyugtató hatású, alkalmas a száraz, repedezett és irritált bőrfelület kezelésére.


A TENA cinkkrém antiszeptikus védelmet biztosít még a legfinomabb és -érzékenyebb bőrterület, és különösen az érzékeny gátterület számára is. Nyugtató, regeneráló és védő hatású krém, amely elősegíti a repedezett és irritált bőrfelületek gyógyulását."


Használta valaki? És mire? Mi az, hogy gátterületre? Gondolom nem szülés utánra értik. És mit csinál?


2012. ápr. 21. 18:21
 1/4 anonim válasza:

Ugye a tena pelenka és a betét leginkább inkontinenciásoknak van kitalálva.

Most gondold el, hogy egy pelenkában egy nap valaki maga alá csurgat 5-600 ml vizeletet csere nélkül. Ugye a pelenka 2500 ml-t elbír nem cserélik a pelenkások egy csuri után.

Nekik azért a gátterületre jó egy kis bőrvédelemnek, ne csípje ki a pisi.

Nem kimonodttan szülés utánra van :)

Kicsit olyan mint a babák popsikenőcse ugye az is a bőrvédelemre kell.

2012. máj. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja értem, tehát a babák gátterületére van. Köszi szépen a választ!!
2012. máj. 27. 15:26
 3/4 A kérdező kommentje:
ja, bocs, illetve akkor öregeknek... Akkor én nem is tudom használni semmire?
2012. máj. 27. 15:27
 4/4 anonim válasza:

Hát nem csak az öregeknek, fiatalok, felnőtt nők is szenvednek inkontinenciában, meg sok nő is szülés után.

Hát ha már van el ne dobd. Kend be az intimebb területeid, de kimondottan nem kell.

Lényegében arra jó, hogy a pelenkába folyó pisi ne csípje ki a bőrt.

2012. máj. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!