Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok olyan tápszert írni...

Tudnátok olyan tápszert írni amit felirnak egy 8hónapos babának receptre?

Figyelt kérdés

Már a 2-es tapszert hasznaljuk a milumil Pronutra + viszont ez 2600ft amit elég soknak tartok.


Az érdekelne van- olyan tápszer amit fel lehet írattatni receptre,mert az orvosom ezt sem írta fel.


Hallottam a milupa fermenta tapszerről- ezt fellehet irattatni?

És mennyibe kerül amiket írtok leírnâtok az árát is?



2013. jún. 11. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:

6 hónapos kor fölött csak speciális tápszert írnak fel, pl. AR, HA, stb. Azt viszont nem biztos, hogy bevállalja az orvosod, hogy mostantól felírja, mert azt neki elég nehéz lenne megmagyarázni, hogy eddig nem kellett ilyen tápszer, mostantól pedig valami miatt szüksége van rá a babádnak. Őket is ellenőrzik.

Az én lányom Milumil Ar, optimát kap. 900 gr, receptre 1200 Ft körül van.

2013. jún. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amit te írsz,az a Milupa fermentalt.Nekem is azt kapja.Nekem szó nélkül felírta az orvos.Sőt,ő mondta,hogy ezt felírhatja receptre.Így kb,900ft egy dobozzal.
2013. jún. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A lányom Humana Folgemilch-et eszik persze 2-est.7 hónapos.az recept nélül 1850ft.esetleg probáld meg azt.Remélem segítettem.
2013. jún. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A lactogen harmony-t is felírták nekem. 800 gramm és olyan 900-1000 Ft között van.
2013. jún. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi is a Lactogent használjuk, felírva olyan 900 Ft 800 gr.
2013. jún. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A Lactogen Harmony és a Milupa Fermentált is speciális tápszer, ezért írhatják fel.

Az orvosod nem tudja megmondani, hogy mi az, amit felírna a babádnak?

2013. jún. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs ok speciális tápszerre nem fogja felírni. Most ez olyan, hogy a boltba sem fogod, olcsóbban kapni később a kaját, mert gyereknek főzöl belőle. Keres olcsóbbat.
2013. jún. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Humana baby fit banános, asszem 2 éves koráig felírja a doki.600 valamennyi így.
2013. jún. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem ír fel semmit, akkor ajánlom a dm-es tápszert! 1300ft körül van, kuponnal még olcsóbb.
2013. jún. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!