Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj, hogy Kisfiam 8hónapo...

Nagy baj, hogy Kisfiam 8hónapos és nem fordul a hátáról a hasára. Kúszni már kúszik, de nem tud megfordulni! Ha a hátára fordul akkor jön egy kis hiszti, hogy nem tud megfordulni! Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

8 hónaposan már másznia kellene .Meg forognia.

Nekem a gyerekek ilyen idösen már gurguláztak.

2013. máj. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

6 hónapos korukig kell megfordulniuk.

A védőnő nem javasolt valamit, hová vidd, nem kell-e fejleszteni, tornáztatni?


Nem lehet, hogy tud fordulni, csak lusta rá?

Valahol olvastam, hogy ha már párszor megcsinálta, akkor úgy veszik, hogy már tudja, függetlenül attól, hogy utána lusta forogni.

2013. máj. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az okát nem tudom megmondani, de nem kellene így aggódnod. Az első válaszoló meg bunkó.


Az én kislányom is csak feküdt a hátán 8 hónaposan, aztán 3 hónap alatt megfordult, kúszott, mászott, felállt elindult. Ne aggódj, nincs elkésve. De jobbat teszel magaddal, ha ilyen kérdéseket nem itt teszel fel, hanem az orvosnak vagy a védőnőnek. Itt "roppant okos" anyukák is vannak ám. Lásd első...

2013. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lásd elsö...

Kikérem magymnak nem vagyok bunkó.Hogy mersz ismeretlenben bárkiröl is állítani.Ki vagy te,hogy engem ilyen jelzökkel illes kedves aberrált ismeretlen!

Attól miért is lennék bunkó mert le merem írni,hogy 8 hónaposan már kellene fordulnia a kicsinek.Az meg ismét egyéni vélemény,hogy nekem a gyerekek gurultak 8 hónaposan.

Védönövel gyógytornásszal,gyerekorvossal kellene erröl beszélni.

2013. máj. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gyönyörűséges ***** válasza:

3. valaszolo szerintem nem kene itt bunkozni masokat.

ha 3 honap alatt csinalt meg ennyi nagy mozgast a babad akkor majd figyeld az idegrendszeret es egyensulyat. nem lennek meglepodve ha sokat botladozik elesik. amit babad 3 honap alatt lezavart az egy kb 6-8 honapos gyakorlas. kb 2-3 honap folyamatos maszas szukseges ahhoz hogy a ket agyfelteke megfeleloen mukodjon osszehangolodjon hogy majd ne legyen tanulasi nehezsege.


kedves kerdezo a babadat szerintem mindenkepp vidd gyermekneurologushoz mert o tud szakvelemenyt adni illetve beutalni tornara stb. nagyon gyorsan tanulnak a babak lehet 3-4 alkalom es az aggodasod a multe.

egy pelda:az en 10 honaposomnak a gyogytornasz delelott tanitotta a lemaszast butorrol es este mar egyedul megcsinalta sosem jott le fejjel stb..

jo egeszseget!

2013. máj. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!