Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha sokat vajudik az anyuka,...

Ha sokat vajudik az anyuka, megszületik a baba, és a baba nehezen sir fel, utánna pedig elszürkül, de nemáll le a légzése, meg nincs semmi komolyabb baj. Kap infúziot. Milyen infúziot kap a baba ilyenkor?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy valami fertőzést kapott, vagy belekakilt a magzatvízbe!
2013. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaz csaszarozas utan tortent. Altattak mert surgos volt,nem tudtam eszhez terni mikor kertek hogy szoptassam meg.

Amikor ok probaltak tapszerrel akkor hirtelen elszurkult,azonnal vittek a surgossegire es antibiotikumot kapott 3 alkalommal. Reggel,este majd kovetkezo nap reggel is.

Kerdeztem a szulesznot miert kap antibiotikumot ha "semmi" baja. Azt mondta fertozes ellen,nem tudtak tenylegesen fertozes volt de a biztonsag kedveert adtak.

2013. jún. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen 2es ,énis ezt nemértettem. . .

Végül nekem is császár lett.aztmondták elfáradt a baba a vajúdás alatt,és azért szürkült el...nincs semmi baj ,de a biztonság kedvéért kap infuziot.akkor azért is elszürkülhetnek,mert fertőzést kaptak,erre az antibiotikum.

Igazság szerint fogalmam sincs mit kapott,azért itt kérdem,50x rákérdeztem ott is,az összes nővérkének az volt a válasza ,hogy nyugi anyuka majd a főnővér elmondja. . .Nemlett belle semmi,mind1is szuper korhàzba voltam. . .

Akkor csak antibiotikumot kapnak születés utàn, v valami mást is szoknak ilyen esetbe?

Meg jöhetnek válaszok.

2013. jún. 11. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!