Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hét múlva születik meg a...

5 hét múlva születik meg a gyermekem. A babaruhákat jó ha Tomi géllel mostam ki 40 fokon és cocolino öblítőt használtam, aztán elindítottam neki egy plusz öblítést?

Figyelt kérdés
Vannak kifejezetten mosószerek babáknak,érdemes olyat venni?Csak attól félek hogy kicsattog,érzékeny lesz a bőre esetleg a mosószerre.Napon száradtak a kis ruhák és kivasaltam őket,mert ezek tudom hogy fertőtlenítenek is.
2013. jún. 11. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Én sosem használok öblítőt a lányomnak, az is felesleges vegyszer.

Dreft baby-vel mosom a ruháit 40 fokon extra öblítéssel, nem hiányzik az öblítő, puhák a ruhái és a mosószernek remek illata van.

Ja és 3 hónapos korától rájöttem, felesleges vasalni, inkább pihenek helyette.

2013. jún. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatod, hogy bébikéd allergiás lesz-e a mosószerekre, majd meglátod. Én a mai napig +öblítéssel mosom a 16 hós manóm cuccait.
2013. jún. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 4 hetes a babám, az elejétől fogva tomival mosok és coccolino sensitivvel mosok/öblítek. Én nem rakom be plusz öblítésre. Nekünk jó, nincs rajt kiütés meg semmi:)
2013. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elsőhöz csatlakozom, mert én sem vasalok! Amúgy sensitive foly. Persilt használok, és száriítoógépünk van, ami egy áldás!
2013. jún. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az öblítőt nem javasolnám én sem, teljesen felesleges vegyszer
2013. jún. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12%
Tomi babyt használom én is, és idáig minden rendben van. Viszont a ruháit vasald, olyan csúnya, mikor egy gyerek gyűrött ruciban jár. Hülyeség, hogy nincs idő vasalni, mert lehet rá időt szakítani.
2013. jún. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!