Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8,5 hónapos babám a hozzátáplá...

8,5 hónapos babám a hozzátáplálás óta ismét hasfájós lett. Espumizan vagy Infacol jobb neki a görcsökre?

Figyelt kérdés
Pici babának is hasfájós volt, 3,5 hónaposan múlt el neki. Akkor nagyon sokat szenvedtünk és az Infacol sokat segített! Most viszont azt mondta a háziorvos hogy inkább az Espumizant adjam neki! Szerintetek miért? Az jobb lehet ennyi idős babának?
2009. okt. 9. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem érdezed meg az orvost? Itt senki nem fogja tudni megmondani, hogy az orvos miért ezt javasolja.
2009. okt. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, őrült sokat segítettél!!!!!!!!!!!

Azért nem tudtam megkérdezi az orvost, mert eredetileg a védőnőnél voltam, csak a gyerekorvosunk a szomszéd teremben rendelt és a védőnő átment megkérdezni nekem, hogy mit javasol, de egy pár hetes csecsemő volt nála, ezért gyorsan mondta és foglakozott tovább azzal, aki nála volt!!! HÁT EZÉRT, TE NAGYON OKOS! Miért kell az ember rögtön letenni?! Arra nem gondolsz hogy megvan a dolgok miértje!?!! Egyébként tudtommal ez az oldal arról szól hogy kérdezünk egymástól és segítünk egymásnak! Hát ez neked nagyon nem megy....

2009. okt. 9. 22:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi az Espumizant-használtuk csak,néha bevált,néha nem.

Volt olyan,hogy hiába adtam a picinek,nem használt.

Nekünk igazából csak a tornáztatás segített még 10 hósan is...

Remélem tudtam segíteni.

2009. okt. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi kicsi korában is az Espumisan-t használtuk a fiamnál, ezért amikor a hozzátápláláskor úgy láttam, hogy fáj a pocija, akkor megint ezt adtam neki. Nekünk bevált. Az Espumisan nem szívódik fel, hanem végigmegy a beleken, ezzel kicsit átmozgatja, elősegíti a gázok távozását, és a kakilást is.
2009. okt. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kipróbáltam még a Babapocak nevű teát is, gyógynövényekből áll. Ez főleg akkor nyugtatta meg a gyomrát, amikor a friss szilvától, sárgabaracktól fájt a hasa. Később ezeket inkább bébiételben adtam, hogy ne fájjon a hasa.
2009. okt. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Vettem Espumizant! Remélem jobb lesz! Nagyon köszönöm a segítséget!

Majd veszek olyan teát is! :)

2009. okt. 10. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!