Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már látszik a fiam inyén...

Ha már látszik a fiam inyén egy kis pöttyben a "fekete rés, repedés"mikor bújik ki a foga?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra vagyok kivancsi


Tegnap még nem volt ott a rés mára igen

De a fogát nem látom



2013. jún. 12. 09:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekünk még aznap kibújt, de legkésőbb 1 nap. nekünk így volt ha már látszodott a "fekete" rés :). Adj neki rágókát az segít. Csak nekünk akkor fájt a fogzás a lányomnak amikor a Fekete résből kibújt kb 20 perc sírás volt, kend neki be :)
2013. jún. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Holnap, maximum holnapután reggelre ki fog bújni szerintem a foga. Nálunk ilyenkor már nem fáj a fiamnak.
2013. jún. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat.

Adok neki délután babapiskótát :-)

2013. jún. 12. 14:44
 4/19 anonim ***** válasza:
Kibújt már az a fogacska? Ha igen fájt neki? Hogy tudtál neki segíteni?
2013. jún. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszi az érdeklődést.

A fogacska még sehol,nem bújt ki :-\

A változás annyi az ínyén hogy nagyobb a rés tajta szinte már az egész csík látszik.

Hála az égnek nem fáj neki.

Ha érdekel majd figyeld a kérdésemet mindenképp megírom amint kibújt a fogacska :)) már nagyon varom

2013. jún. 13. 13:43
 6/19 anonim ***** válasza:
Oké fogyelem :). Az én kissebbik lányomnak is mostanában esedékes :). 8 hónapos de még semmi.
2013. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Hány foga van a kislanyodnak?

Be van már dagadva neki az inye?

2013. jún. 13. 16:38
 8/19 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ha már ekkora a rés, akkor én arra tippelek, hogy holnap reggelre kibújik a fog. Nálunk múlt héten péntekem kezdődött egy apró pötty méretű repedéssel, másnapra már nagyobb volt, vasárnapra volt olyan, mint amit most Te írsz és hétfőn reggel kint volt a foga.
2013. jún. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Utolsó akkor nalatok 4nap volt.igaz nem fáj neki szerencsére de mar kibújhatna.

Az alsó fogainál is k.3-4napig volt rés mire kibújt.

Kiváncsi leszek a másik fogara feher csík van az inye alatt szinte már áttörte a fog de mégsem- na az mennyi idő lesz még..

2013. jún. 13. 17:38
 10/19 A kérdező kommentje:
Még mindig nincs fogacska...sosem fog kibúni... :-(
2013. jún. 14. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!