Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 4 hós. Babám furcsa széklete...

A 4 hós. Babám furcsa székleteket produkál a szép sárga masszába fekete erek kerültek de nem vagyok benne biztos, hogy nem sötétzöld. Kicsit megvolt fázva, még köhög picit gyógyszert nem kap tápszeres tegnap barackból evett picit. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 30. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs rosszul, nem fáj semmije, akkor megvárnám a következő 1-2 kakit, ha az is ilyen akkor felhívnék egy orvost. Szerintem nem tudta megemészteni a barack rostjait, és azok vannak ott elszíneződve. Eleinte sokszor egy az egyben visszajön a székletükben az amit megettek. Ha már edzettebb lesz a gyomra akkor nem lesz benne minden kaja felismerhető.
2013. máj. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hívtam védőnőt hétfőn oltásra megyünk akkor mindenkép szólok a dokinak is. de már péntektől zöld erek voltak benne ez egyre sötétebb lett. amúgy bébiétel volt püré
2013. máj. 30. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:

A kaja köszön vissza.

Na ezért nem kéne korán hozzátáplálni, bőven látszik, hogy nem elég érett az emésztőrendszere (amikor emésztetlenül, vagy félig megemésztve köszön vissza a kakiban)

2013. máj. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én csak a védőnőt követtem hogy 4. hónaptól barack és alma.
2013. máj. 31. 07:49
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi de tuti nem kaja volt mert azóta sem kap csak tápszert már 3 hónapja ugyan azt és most is ilyen csak jobban látszik, hogy zöld.
2013. jún. 5. 09:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Vigyél egy kakis pelenkát az orvoshoz, majd ő megmondja hogy normális-e. Én is vittem párszor amikor gyanúsat produkált a babám.
2013. jún. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ vittem azt mondta a gyomorba lecsorgó váladék az oka. Mert picit még náthás.
2013. jún. 7. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!