Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik 5-ös pelus vált be...

Gabszem kérdése:

Melyik 5-ös pelus vált be nektek éjszakára? Hány kilós a babátok?

Figyelt kérdés
Eddig a DM-es pelusra esküdtem, de tegnap éjszaka átázott, mire rendbe raktam az ágyat és átöltöztettem a babát (éjfél körül) addigra kipattantak a szemei és hajnali 3 -kor tudtam csak elaltatni.
2013. jún. 12. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
DADA. 12 kiló a lánykám:)
2013. jún. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rossman-os vagy libero éjszakára ezt használjuk. Nappal pelenka diszkontost kap.
2013. jún. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen, nappal szinte mindegy, jó az olcsó pelus is, de éjszaka nagyon sokat pisil. Visszatérünk szerintem a Libero-hoz.
2013. jún. 12. 09:49
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is néhány hete ugyanezzel a problémával küzdök sajnos.

12.5 kg a kisfiam, először a Bella Happyt használtuk (5-ös méretet), régen imádtuk, soha semmi nem folyt ki belőle, most szinte minden éjjel. Most Pamperst vettem (4+-osat), abból is ugyanúgy kifolyik.

Ő is rengeteget pisil éjszaka, szerintem nem a pelus hibája, sajna én sem találom a megfelelőt :(.

Nappal nekünk is bármelyik jó.

2013. jún. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok, a pampers pelus nekünk se jött be. csak libero
2013. jún. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Libero Comfort. Nagyon sokat bír, 10,5 kilós a babánk.
2013. jún. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13 kilós, és éjszakára csak a Pampers Premium Care válik be, iszonyú drága, de másképp minden nap pizsi és hálzsák csere van. Nekem pont a Libero nem vált be, de az még nappalra se, minden kifolyik belőle, annál sokkal jobb volt az Aldis is. De a PPC-ből szárazan szedem ki, pedig benne van aa lefekvős tápija, a hajnali tejcsije, és mostanában éjszaka is, mikor ébred, megiszik olyan 1.5 deci innivalót.
2013. jún. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Liberó, minden más kifolyt. Fiam elég húsgombóc:)
2013. jún. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pampers Premium Care, minden más átázik, ebbe viszont iszonyat mennyiség belefér. Mondjuk a szaga penetráns, de valamit, valamiért. Illetve, ha látom már előre hogy sok lesz a folyadék, amit megivott, muszáj vagyok éjszaka egyet cserélni, az kábé öt perc és már alszik is vissza.
2013. jún. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Liberó Comfort fit ill. most már Pampers active girl bugyipelus van éjjel a lányomon.

De nyilván ezek sem bírnak töméntelen pisit,ezért már este 6 után kevesebb folyadékot adok a lányomnak,így este 6.30-tól reggel 6-ig bírják általában.

Az 5-ös Liberót 9hónapos korában kezdte hordani,akkor volt 9.5kg.

2013. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!