Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha megtehetnétek hogy kimentek...

Ha megtehetnétek hogy kimentek külföldre lakni, kimennétek?

Figyelt kérdés
mi most úgy élünk hogy napról napra.sok hitelünk van.most kaptunk egy olyan lehetőséget hogy kimehetnénk külföldre lakni.a kisfiam júliusba lesz 2 éves.anyósomékkal laknánk.ti belemernétek vágni?

2013. jún. 12. 11:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
igen
2013. jún. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

anyósomékkal nem laknék, mert elég volt...tudom milyen ha nem élheted a saját életedet...

külföldre amúgy bármikor kimennék gyerekestül, akartunk is, csak átvágtak minket.

2013. jún. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bár hogy anyósnál laknánk, talán visszatartana. De attól nem félnék, hogy nem tudunk beilleszkedni vagy hogy ez rosszat tenne a gyereknek.

Ha már 2 éves a gyerek, akkor te mész vissza dolgozni, úgy sem jöttök ki?

2013. jún. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Kerria ***** válasza:
87%
Igen, szerepel is a terveinkben. Itthon nem látom a fejlődésünket :(
2013. jún. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
az a baj hogy én is laktam már anyóssal és azt mondtam soha többet.de ha meg azt nézem hogy a gyerekemnek nagyobb jövője lenne kint akkor meg úgy is meglennék az anyósommal.na meg persze nem laknánk életünk végéig anyósékkal.szerintem 1 max 2 évig.mondtam a páromnak hogy először neki kellene kimenni,keresni munkát és utána kimennénk mi is a gyerekkel.mert nincs félretett pénzünk amihez nyúlhatnánk
2013. jún. 12. 11:09
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön se kolbászból van ám a kerítés! Mi mehetnénk, minden adott hozzá, de maradunk.

Anyóssal nem hiszem, hogy összeköltöznék, akkor inkább bérelnék lakást. Ha úgy érzed, sokkal jobb lenne ott, menjetek, de szerintem inkább külön

2013. jún. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Az anyóst is el lehet viselni, én is majdnem együtt élek vele (minden nap délután átjön unokázni). Vannak nézeteltéréseink, de meg lehet beszélni mindenkivel mindent, csak nem haragból. Az meg hogy felajánlotta hogy lakjatok nála sztem iszonyat jófejség! Ne hagyd ki!!!!
2013. jún. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
sajnos nincs hova visszamennem dolgozni.mert egy kínai büfében dolgoztam,aztán terhes lettem.23.hétig tudtam titkolni hogy terhes vagyok.mellénybe dolgoztunk és kicsi volt a pocakom.aztán eljöttem terhes táppénzre és a kínai büfé bezárt és teljesen eltűntek.a gyedet is a budapesti kormányhivatal rendezte el nekem ő kereste fel őket és 7 hónapos volt a kicsi amikor először pénzt kaptam.szóval nincs hova mennem dolgozni.falunk lakunk itt nincs bölcsi.ahol tudnék esetleg dolgozni az 8 kmre van tőlünk de nincs ki a kicsiért menjen a bölcsibe ha én dolgozom.a párom 6+2 be dolgozik és 3 műszakba
2013. jún. 12. 11:13
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

ha nincs megtakarított pénzetek, el ne induljatok!!!!!!!

mindenhez pénz kell, lakás, megélhetés, rezsi, kaja, drágaság van kint is:(

2013. jún. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
most akarnak egy új albérletbe menni és akkor olyat venne ki amibe mindenki kényelmesen elfér.én sajna nem tudom a nyelvet de a párom tud angolul beszélni.tegnap is a munkahelyén ő beszélt az olaszokkal és magyarázott el nekik mindent.és a kisfiam is könnyen megtudná tanulni a nyelvet
2013. jún. 12. 11:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!