Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dunakeszin elő anyukák,...

Dunakeszin elő anyukák, szerettek ott élni? Megvan minden ami egy kisgyerekes anyukának "kell"? Gondolok itt gyermek orvos, ügyelet stb? Érdeklne, mert tavasz végétől, nyár elejétől remélem mi is ott fogunk lakni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Szia! Mi idén negyedik éve, hogy itt Dunakeszin lakunk. Én nagyon szeretek itt élni de jó gyerekorvost találni elég gázos! :( Nekem 2 hónapos a babám és akihez kerültem volna gyerekorvos nagyon nem ajánlották, így kerestem másikat de csak nehezen vállalt el minket mert minden "jobb" orvoshoz nagyon sok gyerek tartozik már.
2011. márc. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dunakeszi jó. Nyugodt, barátságos hely, de amint az előttem levő írta, jó orvost nehéz találni. Akihez mi tartozunk egy boszorkány. És sajnos más nem vállal el...
2011. márc. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi is itt élünk a lakótelepen, és minden nagyon közel van! Orvosi rendelő, DM, Spar, gyógyszertár, játszótér, Duna-part, mind pár perc. Jó a levegő, kedvesek, segítőkészek az emberek, rengeteg a gyerek. Igaz, ennek az a hátránya is megvan, hogy állítólag tavaly 300 háromévesnek nem jutott ovis férőhely. :(

A mi védőnőnk közepes, nagyon kedves, de szakmailag nem egészen van a topon. A gyerekorvosunk mániája a 3 órás szoptatás, az elején kimondottan féltem tőle, de ahogy nőtt a gyerek és vele együtt az önbizalmam, már egész jól kijövünk. Bólogatok, aztán úgy csinálom, ahogy jónak látom.

Ügyelet nincs, baj esetén Pestre kell menni a Heim Pálba vagy a Madarász utcába.

2011. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!