Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Udvari lakásba nagyon necces...

Udvari lakásba nagyon necces gyerekkel lakni?

Figyelt kérdés

Egy kisgyerek/csecsemő mennyire idegesíti a házban lakókat?

Egyáltalán mennyire lehet hallani azt, hogy mi történik a lakásba?


A lakás nem csak udvarra nézne, de a gyerek szoba igen.



2013. ápr. 25. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jól el lehet lenni!!!

Nem különb mint a panel, sorház...

2013. ápr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kevésbé zavaró mások számára, mert téglából épültek, vastagabbak a falak.
2013. ápr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

engem a babasírás egyáltalán nem zavar,a sikítás,nevetgélés,zene sem.de az amikor a gyerek a műanyag motorral a kavics-betonon száguldozik,attól a falra mászok.

ez csak a személyes véleményem,egyébként szerintem egyáltalán nem neccesebb mint panelban.

2013. ápr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyiból szarabb, mint panelban, hogy a közös lónak mindig túros a háta, és ha a panelban lemégy a gyerekkel játszóra, levegőzni csak úgy, akkor senki nem szól semmit, de egy ilyen közös udvaros helyen jönnek a problémák, hogy a virágai, meg a az ő ablaka alatt ne, meg így meg úgy. Gyerek nélkül laktam ilyen helyen, most panelban lakok, ezerszer jobb a panel, mert nincs ez a közös pont, amit mindenki jobban tud, hogy mit kellene vele csinálni és hogy kellene használni.
2013. ápr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is udvari lakásunk van, de mindenkineke van választva egy kis saját kert!

Na meg csak öreg Mamik laknak az udvarban, akik unatkoznak, és örülnek a gyereknek:)

2013. ápr. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

22:35


Az, hogy a gyerek a lakáson kívül randalírozzon eszembe se jutott. Én is belvárosba nőttem fel, csak addig tartózkodtam az udvaron, lépcsőházba, amíg a kapuból be nem jutottam a lakásba, vagy fordítva.

Ki sem tettem a lábamat a lakásból amikor otthon voltam.

Én csak attól félek, hogy a szobából nagyon kihallatszik pl. a gyereksírás (főképpen éjszaka lehet kínos).

2013. ápr. 26. 10:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Az meg mindenütt kihallatszik. Főleg, mikor nyáron a 40 fokban nyitva lesz mindenkinek az ablaka. Ez van. De írtad, hogy eszedbe se jutott, hogy lakáson kívül menjen a gyerek, de te azt kibírnád, hogy van kiskerted és nem mégy ki a gyerekkel kicsit sarazni, vagy virágokat, meg hangyákat nézegetni?
2013. ápr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De amúgy én írtam, hogy panelban lakok, nem tudom hol van baba, biztos nem a mi lépcsőházunkban, de tavaly mikor nyitott ablaknál aludtunk/voltunk napközben egy csomószor lehetett hallani, hogy sír. De mi azon a kínos? A babák sírnak. Mi se lovagoltunk rajta.
2013. ápr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

11:29


Nem tudok arról, hogy a belvárosban bárkinek is lenne kiskertje. Lehet, hogy félreérthető voltam. Budapest belvárosában, körfolyosós társasházról van szól.

2013. ápr. 26. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!