Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha majdnem 15 hónaposom...

Baj, ha majdnem 15 hónaposom nem nagyon beszél?

Figyelt kérdés

pár szót mond : aja (anya) apa jeje (gyere) jó

de nem mondanám hogy túl gyakran használná inkább csak néha mondja...és még vmi: ilyen idős babátok mikor mennyit alszik napközben?


2013. jún. 14. 13:02
 1/4 anonim válasza:

Az én fiam mindjárt 17 hónapos, de még ennyit sem mond. nekem is azt mondják semmi gond....hát akkor nálatok tuti nem. Különbözőek a gyerekek. Az enyém is gagyog, de értelmesen nem beszél semmit! majd 2 évesen kéne neki...

Napközben 1x alszik, délben 1,5-3 óra között ált 2 órát.

2013. jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kíváncsicska ***** válasza:
Az én lányom 19 hónapos lesz hó végén.Az anya apa gyere nem szavakon kívül (persze ezt sem így) nem mondd semmit.Csak a maga nyelvén.Azt mondják minél később kezd el beszélni, annál tisztábban fog beszélni.Ne aggódj.
2013. jún. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fiam 16 hónapos (lassan 17), és ő is kb. ezeket mondja.
2013. jún. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam,köszönöm.és kb 1 héttel ezelőttig ő is pont így aludt,de mostanában már délelőtt álmos mert már éjjel sem alszik jól.és én már mondjuk du 5kor nem nagyon biztatom alvásra mert akkor lőttek az éjjeli alvásnak.igaz,őrlői jönnek így megértem szegényt csak most felborult így az egész...
2013. jún. 14. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!