Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen melegben adtok a babátok...

Ilyen melegben adtok a babátok lábára zoknit? Bent a lakásban és kint is érdekel.

Figyelt kérdés

Persze gondolom, függ a baba korától is, egy újszülöttet nyilván másképp öltöztetünk, mint egy nagyobb babát. Az enyém 6 és fél hónapos.

Panelban lakunk, bent 25-26 fok van, kint pedig 27-et mutat árnyékban a hőmérő. Hét ágra süt a nap, nem fúj a szél. Elég bentre és kintre is egy rövid ujjú body és rövidnaci vagy kell a lábára zokni is?


2013. jún. 14. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Én szoktam zoknit tenni a lábára, de végülis nem muszáj. Itthon most egy kis póló van rajta és a pelenka csak.

7,5 hós csepp srác anyukája

2013. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Bent igen, mert parketta van, nem végig szőnyeg. Kint is adtam, de még a játszón levettem, mert nagyon meleg volt. Rövidnaci, kising, szandi, sapi a nap miatt, így volt. A zoknit kár volt ráadnom, de ezt még nem tudtam induláskor.
2013. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Ja, az enyém már másfél éves, de amikor ekkora volt, ugyanígy öltöztettem.
2013. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen én még adtam rá kinn is benn is zoknit a lányomra. Most hogy már elmúlt 1 éves benn még mindig nagyrészt, csak ha irdatlan meleg lenne, akkor nem, de nálam a 26 fok nem ez a kategória.

Kinn már nem akartam adni rá, mert beleizzad a lába a cipőbe meg a zokniba, gondolom könnyítek a helyzetén, de úgy meg nem szereti a szandit, pedig bőr, úgyhogy rá kellett adni...

Szóval én még adnék rá a helyedben...

2013. jún. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

7 hónapos.

csak egy body van rajta,ha hideg lenne a lába zoknit is adnék rá,de nem kell mert jó idő van,egyébként sem bírja a meleget a babám,így érzi jól magát.

szóval nincs zokni,kint meg pláne nem..

2013. jún. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Augusztusi 40 fokban született, de már akkor úgy be kellett öltöztetni, mint egy eszkimót.

Ha pelenkáztam, lilás foltok lettek a lábán... .)

Most 22 hónapos, de a helyzet ugyanaz, ha nincs zokni, estére vagy másnap reggelre jönnek a hapcik....

Nálunk olyan sincs, hogy egy szál ruci meg pelus....

Minden alá kell pelus. Mondja is, hogy fázik, pucér "nábam"... :D

Sír, ha minket mezítláb lát... :o

2013. jún. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

pelus...???

minden alá kell BODY(!) hülyeséget írtam, bocs.

A többi - bár furcsa -, de igaz! :)

2013. jún. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1 éves a fiam. Sem bent, sem kint nem adok rá zoknit.
2013. jún. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nemsokára megyünk sétálni, nem adok rá zoknit, de azért bedobom a táskába, bár nem hinném, hogy kelleni fog, nagyon meleg van kint.

Bent akkor még marad a zokni.

2013. jún. 14. 14:35
 10/11 anonim ***** válasza:
kint csak azért adok zoknit, hogy ne törje a lábát a szandi. bent egyáltalán nem adok, úgyis leveszi. egyébként sem adnék. bár nálunk nincs járólap, oda azért elkel.
2013. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!