Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen melegben adtok a babátok...

Ilyen melegben adtok a babátok lábára zoknit? Bent a lakásban és kint is érdekel.

Figyelt kérdés

Persze gondolom, függ a baba korától is, egy újszülöttet nyilván másképp öltöztetünk, mint egy nagyobb babát. Az enyém 6 és fél hónapos.

Panelban lakunk, bent 25-26 fok van, kint pedig 27-et mutat árnyékban a hőmérő. Hét ágra süt a nap, nem fúj a szél. Elég bentre és kintre is egy rövid ujjú body és rövidnaci vagy kell a lábára zokni is?


2013. jún. 14. 14:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
7 hónapos a kisfiam, és ebben a melegbe kintre már levetettem róla a zoknit és nagyon élvezte. Bentre viszont ráadtam, még hosszú ujjú bodyt is mert elég hűvös a lakásunk. Mindig meg szoktam fogni hidegek-e a lábacskái.
2013. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!