Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben altatjátok ebben a...

Miben altatjátok ebben a melegben 11-12 hós babátokat? 28 fok van a lakásban.

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 23:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Egy szál bodyban alszik. Gondoltam, hogy betakarom egy textilpelussal, de egyrészt lerúgja magáról, másrészt így is izzadva kel fel reggel.
2011. júl. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Max egy body volt a lányomon, de volt, hogy csupán egy pelenkában aludt. Az enyém nagyon nem bírja a meleget, hamar izzad... Most már 3 éves és tegnap egy bugyiban aludt, így is izzadt.
2011. júl. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Egy bodyban.28-29 fok van a hálószobában és minden ablak nyitva.Gáz:(
2011. júl. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
az én lányom sem birja egyáltalán a meleget,nem hogy a 28-29 fokot...csak egy pelenkában alszik de igy is tiszta viz a feje... :(
2011. júl. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
16 hónapos és pelenkában alszik. Az én kisfiam is nagyon izzadós. Be sem takarom, mert lerúgja úgy is.
2011. júl. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

én ujjatlan bodyt+hosszú ujjú rugit adok rá. min.1 réteg legyen mindenhol. néha még éjjel be is takarom. én is takaró alatt alszom, aggódnék, ha a babára nem twennék takarót.


(fura, mert amúgy mindig azt mondják, hogy kevés ruhát adok rá, biztos fázik..)

2011. júl. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

28 fokban body meg rugi is+ betakarod?? óhhhhhhh

jó ég nem gyullad meg????

2011. júl. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
Lehet azért alszik az a baba, mert olyan melege van, hogy elájul.... te is szabadidőben és takaró alatt alszol? Nem hinném.... megfő a gyerek!!!
2011. júl. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Rövid, vagy hosszú újjú body? Vékony vagy vastagabb? És zoknit adtok?


Bocs, a sok hüje kérdésért, de első baba, még sosem volt beteg és nagyon féltem :)

2011. júl. 11. 09:31
 10/21 anonim ***** válasza:

Ha éjjel is 28 fok van, akkor bőven elég egy vékonyabb rövid ujjú body, zokni nem kell. Esetleg mikor te lefekszel, a hasára, derekára ráteríthetsz gy textil pelust, de úgyis lerugdossa magáról.

A tarkóját figyeld, ha nagyon meleg a tarkója, melege van, ha hűvös fázik.

Az természetes, hogy félted, de hidd el, ilyen időben, nem biztos, hogy meg tudod védeni a náthától. Viszont ezek a nyári náthák jönnek, mennek. Viszont, ha beöltözteted, akkor meg rosszabbat teszel, mert még nem tökéletes a hőháztartásuk és amilyen könnyen lehűl a testük, olyan könnyen túlmelegszik.

2011. júl. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!