Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a vélemény a babaúszásról?

Mi a vélemény a babaúszásról?

Figyelt kérdés
Kislányom most 8 hónapos és imád a vízben lenni. Elkezdtem utána nézni és szerencsére van a környékünkben (Győrben) lehetőség babaúszásra. Érdekelne olyanok véleménye akik vitték/viszik a babájukat, ha van aki Győrbe jár a babájával az legyen szíves írja meg azt is hogy hová. Előre is köszönöm :-)

2013. jún. 14. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Multhéten voltunk először 4 hós a lányom. Tetszett neki ugyh járni fogunk :) Nagyon jó mozgás neki. 3 hete nem kakilt egyedül csak szélcsőre.....na szombaton voltunk uszni és vasárnapra 2 kakink volt :)
2013. jún. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt esetleg letudnád írni hogy miket csináltatok? A honlapon nem sok mindent találtam erről :-( Mind két szülő bemehet a babával a vízbe? Meddig tart egy ilyen úszás?
2013. jún. 14. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát a medence egyik végéből a másikba usztak, hol hason hol háton. Közbe folyamatosan mondókáztak énekeltek. kört alakitottak és ugy is. Meg játékokat kaptak amik után usztak. (ez az usztak ez olyan volt hogy szülő huzta és közbe mondta h "jár a láb", már amikor nem mondoka volt :)

Volt olyan hogyy nyakon öntötték őket vizzel, meg merültek, de ez nekünk még nem volt mert ujak voltunk.

1 óra az egész, ebből kb 40 perc a foglalkozás a többi szabad játék. A foglalkozáson csak 1 szülő lehetett bennt a vizben, de a szélén a másik is (én kameráztam). A játék alatt meg mind2-en bemehettünk:)

Ha van még kérdésed irj nyugodtan :) AMugy hová valósiak vagytok?

2013. jún. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :-) amúgy Győriek vagyunk :-)
2013. jún. 15. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!