Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Budakalász...

Mi a véleményetek a Budakalászi (Cseppek Háza) babaúszásról?

Figyelt kérdés
Titokzatosnak tűnik...merjem odavinni az 5,5 hónapos kisfiamat?

2012. nov. 24. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi benne titokzatos?:)

Én két lányommal is jártam hozzájuk úszni.

A nagylányom sérült, ők tartottak régen Gézengúz alapítvány néven gyógyúszást, különböző helyeken Budapesten. Akkor még csak tervben volt a Cseppek háza.

2 éve pedig már elvittem ide a kicsit normál babaúszásra, ugyanahhoz a hölgyhöz akihez 10 éve is jártunk:)


Teljesen normális babaúszás, nem olcsó és kicsi az öltöző nagyon (legalább is két éve kicsi volt), de az egyéb dolgok hibátlanok.

Ha szeretnétek járni menjetek, én ajánlom.

2012. nov. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Titokzatosnak tűnik, mert kevés információt találni az interneten róla, a szakemberekről, tapasztalatokról...ezért érdekelnek azok véleményei, akik már jártak ott. A kisfiam egészséges, de fontos számomra, hogy tudjam, kinek a kezére bízzuk magunkat, amellett, hogy kötelező 4 alkalmas bérletet kiváltani első alkalomkor. Nagyon köszönöm a válaszodat.:)
2012. nov. 25. 11:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Már járunk és nagyon élvezzük!!!:)
2012. dec. 20. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!