Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetesen/hónaposan lett a...

Hány hetesen/hónaposan lett a babátoknak kialakult napirendje?

Figyelt kérdés
Igaz még csak 5hetes, de már alig várom hogy legyen vmi rendszer az életünkbe. Most még össze vissza eszik, alszik. Hogy lehet kialakitani vagy magától beáll a dolog?
2013. jún. 14. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A fiam az elejétől fogva 3 óránként evett, így valamiféle rendszer már ekkor is volt az életünkben, de napirendnek ezt még nem nevezném. Akkortól volt úgy igazán napirendünk, amikor átállt a 4 óránkénti evésre, úgy 4 hónapos korától.
2013. jún. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8 hetes kora óta áralussza az éjszakákat és azóta van egy napirend is ami azóta is tart. Persze egy kicsit igazítottunk rajta. Most 10 hónapos
2013. jún. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam 6hetes korától alussza át az éjszakát azóta van napirendünk igazaból azóta is ugyanaz.

Az alvási idő változott talán egy picit

2013. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hat elso babamnal kb olyan 2honapos koràba kezdtük ezt a napirendes dolgot,addigra összeszoktunk meg ilyesmi :) nemtudtam milyen egy baba,bele kellett ràzodnom.

2. Babàmmal amint hazajöttem a korhàzbol napirandunk volt.

2013. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak ámulok és bámulok, hogy milyen hamar kialakult az előttem szóló anyukáknál a napirend. A kislányom hasfájós volt és az első 2 hónapban a nappalokat szó szerint végig sírta, nem is aludt semmit napközben, max 5-10 percet. 3 hónaposan múlt el a hasfájós időszaka, csak utána sikerült lassan-lassan kialakítani egy napirendet.
2013. jún. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!