Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sos holnap délelőtt szereznem...

Sos holnap délelőtt szereznem kell egy babakocsit, emrt kirándulunk, és amit kinéztam hasznltan, nem vettem meg?

Figyelt kérdés

Brendonban vagy ebben a boltban tudok vásárolni


[link]


határ max 25


2013. jún. 14. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2013. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát az hogy valaki tud e valmait ezekről :) vélemény, tapasztalat
2013. jún. 14. 21:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Ebből én csak a Pierre Cardin 627-et venném meg.

De mondjuk azt se tudjuk, mekkora babának, milyen terepre, mik az igényeid, egyáltalán sportkocsi, vagy újszülöttkortól?

A Brendonban sokféle van. Vannak egész olcsók is. Második babakocsinak veszed, vagy nem értem...

2013. jún. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyaron keveset telen napi szinten hasznaljuk.most 10honapos a babam ugyhogy sportkocsira lennr szuksegunk
2013. jún. 14. 21:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor minimum közepes kerekűt ajánlok. Ha nem fontos a súlya, meg az esernyőre csukhatóság, akkor nagyobb a választék. Ez most akciós, tudom, hogy így is valamivel több:

[link]

Bár ha télen használod inkább, akkor az, amit először írtam.

2013. jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez jó lenne: [link]
2013. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha még aktuális: ne vegyél pierre c-t, mert nem jó. Legalábbis nekünk nem vált be. Én is azt venném, amt az utolsó válaszoló ajánlott vagy az ABC d-t a brendonból. Most le van értékelve mindkettő jó árra. Az ABC saját márka, nekem bejön.


A Pierre C. iszonyat fapados én elajándékoztam, mikor a lányom tudott ülni.

2013. jún. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja é a P.C. baromi nagy összecsukva, majdnem fele az abc- nek. És nehéz összecsukni nagyon.
2013. jún. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!