Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most délelött mennék a DM-be,...

Most délelött mennék a DM-be, kipróbálnánk a babylove pelust. Miyenek a méretezések?

Figyelt kérdés
Pamperst használunk, 4-es méretet. A babylove nagyobb vagy kisebb szerintetek mint ez? Volt valakinek összehasonlítási alapja? Mennyire vastag ez a pelus? Jön a nyár, nem akaroom hogy nagyon be legyen csomagolva a babám.
2013. máj. 4. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Pampersből 4es kell, de dmes-ből 5ös, mert kisebb.

Amúgy szerintem vastag

2013. máj. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A babylove 4-est használtuk, de pampersre váltottunk, mert merevnek találtam, és kevésbé jó nedvszívónak. A liberohoz hasonlítanám az állagát, ami neküknk bejött éjszakára, de a babylove-ban csalódtam-kicsípte a babám fenekét is. De újszülött korától kb. 6 hónapos koráig bevált a babylove nekünk.

Méretezésük az alábbi:

Midi-3as: 4-9 kg

Maxi-4es:7-18 kg

Maxi plusz- 4+os: 9-20 kg.

10 kg-ra jó mind a 4-es, mind a 4+-os.

2013. máj. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hm köszönöm. Van itthon még majdnem 2 nagy csomag 4-es pampers, meg egy negyed csomag aldis is. Akkor lehet hogy inkább 5-öst kell vennem? 8 kg a babám, 5 hónapos. Majdnem 3 hónapos korától használjuk a 4-es méretet, mert elég hosszú baba.

A libero nekem egy kicsit merev volt, ezért nem szerettem. Na de mindegy, gondolom ebből is van kis csomag, 40-50 db-os, azt fogom venni akkor.

2013. máj. 4. 08:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van 4+ is, szerintem az 5-ös túl nagy lenne, 9 kilós lányomra a sima 4 is jó.
2013. máj. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is jó a babylove 4-es, a 4+ is, 10 és fél kilós a 7 hónaposom.
2013. máj. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4+-ost vettem. Kibontottam, hát vastagabb a pampersnél, de azért kipróbáljuk. Méretre szerintem jó lesz. 2500 ft volt, remélem lesz olyan jó mint az Aldis My Love, mert majdnem ugyanolyan árban vannak, azt pedig szeretem.

Köszönöm mindenkinek! :)

2013. máj. 4. 12:10
 7/7 anonim ***** válasza:
kislányom 10,1 kiló és most kell váltanunk 5-ösre,mert a 4+ is bevág a combjába és a fenekénél.A pampers vmivel nagyobb szerintem,de már gondolkodom az 5-ös kipróbálásán ott is.
2013. máj. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!