Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi vált be étvágytalan gyereke...

Mi vált be étvágytalan gyereketeknél? 2 éves

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
A lányomnál a Vitacolan. A sok B-vitamin miatt, tehát olyat vegyél, amiben ebből van sok. 1 hónap volt, mire nagyon látványos javulás állt be, de már pár nap után látszott.
2013. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk sajnos semmi. Az én fiam is 2 évesen kezdte a finnyáskodást, akkor lett étvágytalan is. Szinte alig evett. Mindent kipróbáltunk amit lehetett, de még most 6 éves korában is ezzel küzdünk. Bár már most már megérti, hogy enni muszáj, így van néhány étel, amit hajlandó megenni, de szinte semmit nem eszik jó étvággyal.
2013. jún. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bölcsi
2013. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
:)
2013. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is azt írom amit a 3-as.Ahogy elkezdett bölcsibe járni,mindent megevett.(26 hónaposan adtam be)
2013. jún. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nálunk ez csak ovi 2. évében indult be.:)
2013. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy értem, mennyiségre a Vitacolan után sokkal jobban evett, de a válogatósság csak az oviban múlt el.
2013. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én még csak most várom a babámat és remélem nem lesz ilyen problémánk, de én ún. "rosszevő" kislány voltam, de nem finnyás. nálam az vált be, ha békény hagytak, persze bizonyos keretek között:


- azt kellett ennem, amit a család többi tagja, nem cserélhettem be az ételt, desszertre, édességre. de ebből annyit ettem,amenynit akartam=nem tömtek. azt is elfogadták, ha vmiből semmennyit sem szem

- ha már befejeztem az evést se mehettem el játszani, addig kellett maradnom az asztalnál,a míg a többiek is befejezték


- ha pár óra múlva megéheztem, akkor se nasit kaptam, vagy édességet, hanem tápláló ételt vagy gyümit. amit elfogadtam


- ehettem sütit, édességet, de csak annyit, mint a normális mennyiséget evő tesóm. nem büntettek azzal, h kevesebbet ehetek, de nem is engedték, h az elmaradt kalóriát sütiben hozzam be


amúy nálunk is voltak mindenféle csodaszerek, az egyiktől olyan bőrkiütésem lett, h hónapokig tartott kikezelni. aztánn elfigadták, h kevesebbet eszem az átlagnál, de mindig eszem, ha éhes vagyok és annyit mindig eszem, amennyi nekem kell, méghozzá nem is bébipapi szintű ételeket. a zöldséget gyümölcsöt, főtt ételt pl mindig is imádtak, de csak iylen kiscica adagokat ettem belőlük. onnantól, h nem kezelték kiemelten a problémát és nem volt mindenki ráfeszülve, könnyebb lett az élet. nekem is meg a szüleimnek is.

2013. jún. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vicces falatkak.
2013. jún. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!