Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cipős kérdés, segítség kéne,...

Cipős kérdés, segítség kéne, csak nem írhatok ki olyan kérdést amilyet akarok?

Figyelt kérdés

:D szóval...

A lányomnak az első kiscipője 20-as, ezt Május közepén, szülinapja előtt 2 héttel kapta. Viszont most nagyon olcsón tudnék venni neki cipőt (50% kedvezményes) csak nem tudom, hogy ezt a 20-asat meddig tudja hordani.

Kérdésem: - csak 1 számot nő egyszerre a baba lába?

- mennyi ideig volt jó a babádra a 20-as cipője?


2013. jún. 15. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Amit tudnál venni az téli vagy nyári cipő? Most hordaná vagy inkább majd télen. Változó kinek mennyit növekszik a lába, de ha nyári a cipő biztosan elég a 21-es. Ha téli akkor meggondolandó a 22-es. De én inkább 21-est vennék mind két esetben.
2013. jún. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
inkább még nyári-őszi cipő lenne. akkor veszek 21-eset, egy kis szandált, ha kinövi a mostani 20-asat, akkor majd az lesz helyette :)
2013. jún. 15. 19:09
 3/9 kíváncsicska ***** válasza:
A lányom lába február-márciusban hónapokban még 20-as volt.A tavaszi zárt cipőjét vettük április elején a nyári szandállal együtt az már 22-es volt.No most már vennünk kell 23-as méretűt.Sajnos akár mennyire jó áron vannak a gyerek cipők, nem lehet kiszámolni mennyit nő a lábuk.Szóval márciustól júniusig 3 számot nőtt a lába :)
2013. jún. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És hát az is probléma,hogy az egyik fajtából 20-as kell míg ugyan abban az időben a másik fajtából 21-es. Meg hát kényelmes lesz e. Mert lehet a hossza nő a lábának, de szélessége nem , vagy fordítva. Nagyon függ a cipő fazonjától. nyilván egy szandálban nem baj ha picit hosszában nől a lába mert max picit kijjebb lóg. Már sok helyen látok olyan cipőt /szandált amit hátul tépőzárral lehet állítani, szerintem elég jók és praktikusak.
2013. jún. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Konkrétan ez az egyik, ebből vettem 21-eset, ezzel nem tudok mellé nyúlni, mert nyáron is tudja használni, ha esetleg nőne most egy méretet.

[link]


Viszont nem tudom ebből a szandiból mekkorát vegyek:


[link]

2013. jún. 16. 14:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a 20-as ez most pont jó a lábára? vagy esetleg még egy pár mm nölhetne bele? A szandiból vegyél 20-asat azt úgy is most nyáron hordaná, és nem olyan nagy baj ha picikét túl nyúlik a lába max picit kilóg előre. Vagy begyél 21-eset mert hát a szandi elejét lehet szorosabbra húzni és max egy picit hosszabb lesz a szandi mint a lába. Nem tudom én is csak gondolkodok mit tennénk. Nem tudjátok megpróbálni, hogy mennyi a két cipő között a különbség?(20-as és 21-es)
2013. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ilyene van 20-as, ez kb fél centivel nagyobb mint a lába, azaz még 2-3 mm-t nő a lába és már nem jó neki..

Csak nem tudom hogy a 21-es szandi nagyon nagy-e.. de szerintem bemegyünk a boltba és felpróbálja, az a tuti.

(Csak messzebb van bolt..)

2013. jún. 17. 00:35
 8/9 anonim ***** válasza:
ha a mostani 20-as egy picit nagy és úgy is csak most nyáron hordaná akkor elég egy 20-asat venned szerintem. De az lesz a legjobb ha elmeész és felpróbáljátok, vagy legalább körbe rajzolod a lábát pontosan és azt méred a cipőhöz, de szerintem ha megoldható próbáljátok fel.
2013. jún. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az lesz, holnap megyünk próbálni, inkább nem kockáztatok, mert így is több ezer forintról beszélünk :) Köszi
2013. jún. 17. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!