Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden másfél év körüli babát...

Gabszem kérdése:

Minden másfél év körüli babát ilyen nehéz elaltatni, és mindegyik ilyen rosszul alszik éjszaka vagy csak az enyém?

Figyelt kérdés
Teljesen kivagyok már, fél éjszakákat fent van, és elaltatni is nagyon nehéz...Tudom hogy ilyenkor van a második szeparációs időszakuk, de meddig lehet ezt bírni???
2013. jún. 15. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos az én 1,5 éves fiam viselkedése is katasztrófa lett.

Nem lehet az istenért sem elaltatni (le is kellett cserélnünk az ágyat,de hiába),és nagyon rosszul is alszik.

Beköltözött egy pár napja a mi ágyunkba,pedig idáig mindig külön ágyba és külön szobába aludt.

Gőzöm nincs mi van vele,de sokszor már sírok is,annyira elegem van.

Kib@szottul kivagyok,mivel képes inkább egész nap nem aludni,ezért gondolhatod,hogy milyen hisztis lesz a nap végére...

Sajnos nekem is sok ez és nem tudom meddig tart ez még és meddig lehet épp ésszel kibírni...

2013. jún. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, az enyémet is elég nehéz. Cicin alszik el, de kb. átlag fél órát vesz igénybe (ha szerencsém van csak 10 perc - ez persze ritkán -, máskor egy óra is lehet).

Éjjel is kb. 3-szor ébred, cicin alszik vissza. Szerencsére az hamar megy, kb. 5 perc.

Mondjuk én már megszoktam, nekem ez már az esti szertartás része, szeretem is a kis esti szopikat.

Persze van mikor hirtelen kipattan a szeme, felkel, kimegy, magyaráz, azt már kevésbé szeretem :).

Én ha többször ébred éjjel, magam mellé szoktam venni (csak ott meg terpeszkedik a lelkem :)).

2013. jún. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!