Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történhetett a karjával,...

Mi történhetett a karjával, nem lesz baj?

Figyelt kérdés
8 hónapos kisfiam ma elég rosszkedvűen kelt, de mivel ma dolgunk volt ébreszteni kellett és erre fogtam. Aztán délelőtt észrevettem, hogy nem forog, nem kutyázik, pedig azt szokta egész nap, és feltűnt hogy nem mozgatja az egyik karját. Ha hozzányúltam még jobban sírt. Adtam neki egy panadolt, nagyon nehezen sikerült letenni aludni, aludt majdnem 3 órát, és utána mintha semmi nem történt volna, forgott kutyázott. Bár azóta is marha úvatosan nyúlok hozzá, nehogy megint fájjon a karja. Mitől lehetett ez, ugye nem tér vissza? Másnak volt már ilyen?
2013. jún. 15. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

mi ebből a tanulság?

hogy ne ébresszünk fel alvó babát.

na oké megértem hogy kellett,de ez mind a felkeltésnek tudható be, ne aggódj.

a karját meg lehet elaludta vagy elzsibbadt neki .


ne aggódj,

7 hónapos kisfiú anyukája

2013. jún. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na, igen, ne ébresszük fel. Most sajna tényleg kellett, amúgy nem szokott előfordulni. Na de reggeltől délután 2ig, zsibbadt a karja? Azt kicsit soknak találom. Vagy megránthatta, és ennyi idő alatt elmúlt? Érdekesek ezek a babák, kár hogy nem tudnak beszélni...
2013. jún. 15. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:

később meg azt szeretnéd majd hogy

bárcsak néma lenne :))))

2013. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!