Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időt tölthet a felfújha...

Mennyi időt tölthet a felfújható kismedencéjében ilyen szép időben egy 10 hónapos baba? És hány fokos víz az ideális a pancsoláshoz?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 22:31
 1/7 Kerria ***** válasza:

Mivel ő még nem mozog aktívan a vízben, emiatt semmiképp ne legyen benne 10-15 percnél többet.

A víz hőfoka meg kellemes meleg legyen, majdnem mint az esti fürdetésnél.


Nekünk anno ezekkel az infókkal szolgáltak, eszerint is jártunk el. :)

2013. jún. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

És a Balatonba mikor lehet majd bevinni? Mert szoktam látni ilyen babákat, akik nagyon élvezik a pancsit, de én elég parás vagyok. :)

2013. jún. 16. 07:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam kb.fél órát pancsolt benne,a víz olyan meleg volt,mint fürdésnél. Én folyamatosan locsoltam a hátát :-)
2013. jún. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kerria ***** válasza:
41%

Balatonba én még nem vinném be... egyszerű oka van. Kislányom minden vízbe beleiszik... jó, nem literszámra, de sajnos a természetes tavaknál nem látható ha épp valaki belewc-zik a vízbe :(


Az én gyomrom elég érzékeny, emiatt nem akarok kockáztatni.


Persze van aki nem tart semmi ilyen dologtól, én is láttam már 6 hónapos gyerkőcöt is benne.


Ezt Neked kell eldöntened :)

2013. jún. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az én kislányom talán nem inna bele, inkább attól félek, hogy hideg neki a víz, még akkor is ha már 25 fokos lesz akár. A bébipancsolóban viszont egész biztos enni szeretné a homokot. Többen azt mondták erre nekem, hogy minden gyerek eszi... hát ez nem nyugtatott meg! :)
2013. jún. 17. 07:05
 6/7 Kerria ***** válasza:
A 25 fok az egy 10 hónaposnak még tényleg nem meleg..., így hosszabb fürdőzésre biztos nem tudod bevinni. Egy-egy kis pancsira azért megpróbálhatod, szépen lassan, fokozatosan, de 5-10 percnél tovább ne... szerintem
2013. jún. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szombaton megyünk Balatonra, remélem addigra jól felmelegszik! Köszönöm a válaszaidat és további szép nyarat Nektek! :)
2013. jún. 18. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!