Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Görögdinnyét mivel és mikor...

Görögdinnyét mivel és mikor adtatok először?

Figyelt kérdés

Tegnap adtam 8 hós babámak, de fintorgott, aztán kicsit megmixertem, hogy könnyítsem a rágást.Megette, de érdekes volt.Sokallergiás baba, így muszáj voltam kipróbálni,mert lassan elfogy az alma és a barackok meg még olyan savanyúak,sziva nincs más gyümit meg nem ehet.

Lehet az édesség zavarta meg, ti mivel párosítjátok.

Hogyan lehetne télire elrakni dinnyét(lekvár, vagy fagyasztva)nem tudom,aki próbálta segítsen.



2013. jún. 16. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg csak 9-10 hónaposan lehet adni először.

Fagyasztani még nem próbáltam, de nyáron sok gyümölcs van, amit el lehet majd rakni....

2013. jún. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sok a gyümi, de az én babám allergiás sokmindenre, így előre akarok gondoskodni, sajnos a várandóság alatt nem tudtam, nem gondoltam erre, így elég sok pénzt költöttem a szir-szar gyümikre.
2013. jún. 17. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!