Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sedatif PC-t biztos lehet...

Gabszem kérdése:

Sedatif PC-t biztos lehet babának adni?

Figyelt kérdés
Az van ráírva hogy felnőtteknek napi 2-3 x 1 tabletta, de semmi nincs írva, hogy babáknak lehet-e adni.
2013. jún. 16. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Homeopátiás nyugtatót gyereknek? Jézusom... nem tudom ki volt az az állat aki azt mondta, hogy adható ilyesmi egy kisbabának. Nem szabad. Nem is értem, hogy fordult meg egyáltalán a fejedben (bár ami azt illeti a kérdés után nem is érdekelne inkább).
2013. jún. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Babeli Zurzavar ***** válasza:
77%

whooo whooo whooo, elso! hatrabb az agarakkal! mielott barkinek leharapnad a fejet, tedd tisztaba Magad a homeos alkati szerek es az alvaszavar temakorben, kezdesnek ajanlom a kovetkezo linket: www.kismamablog.hu/baba-alvas/baba-altato-tabletta


egyebkent fiammal kiprobaltuk (mind mi, mind az orvosunk kimuvelt homeopata) este egy tabletta 5 esten kersztul, de sajnos nem segitett sokat!

2013. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hallottam sok helyről, hogy adják a babának és sokaknak segített is. amúgy ez nem nyugtató... nincs semmi mellékhatása, vagy beválik vagy nem.
2013. jún. 16. 21:38
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Én is olvastam, hogy adható, de nekem konkrétan azt mondta a védőnő, hogy egy életre tönkreteszem vele a gyerek idegrendszerét. Inkább én kezdtem el szedni, de nekem nem használt semmit.
2013. jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
gratulálok...nyugtatót egy csecsemőnek.....nem tudom, ahhoz mit szólnátok, ha egy orvos írna nyugtatót a gyereketeknek....ja persze, ez csak gyógynövény....tudjátok mit? a legtöbb gyógyszer is az, sőt a mák is meg a kender...inkább szedjetek ti valamit, vagy esetleg olvassatok mesét, vagy még az is jobb, ha kicsit kiakadtok, mint leszedáljátok a gyereketeket!
2013. jún. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akinek alvásproblémás gyereke van az tudja, miért jöhet szóba ez szer.

De, egyszer nekem is ajánlották + olvastam én is a kismamablog.hu-n. Viszont a gyógyszerész lebeszélt. Úgyhogy maradtak az éjszakázások.

2013. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ebben a kérdésben is eléggé megoszlanak az álláspontok. Azt pl mondjuk nem tudom elképzelni, hogy néhány szem homeos bogyó tönkrevágja valakinek az idegrendszerét egy életre, ez azért kicsit meredek. Ha egy baba eleve nem alszik jól, az nyugtalanságra utal, és ha nyugtalan, nem biztos, hogy jól működik a szervezete. Erre nem árt egy kis rásegítés néha. A homeopátiás nyugtató nem azt jelenti, hogy leszedáljuk a gyereket. Sztem 1 tablettával próbálkozhatsz, vízben feloldva megitathatod vele. De persze neked kell eldönteni, hogy hol foglalsz állást a kérdésben. Én Viburcolt adtam, az is sokat használt.
2013. jún. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Babeli Zurzavar ***** válasza:
89%

ellenzoknek: a sedativ pc-t kiprobalók nem napi szinten a legkisebb nem alvasra adják ,értsétek már meg!!!! az alvászavar nem a megszokott megébred éjjel a gyerek esete!!! mondom, nekünk nem vált be, de megpróbáltuk, a háziorvosunk és a magunk tapasztalatai alapjàn.

egyébként undorítóan nagyképű a stílusotok! el kéne picit gondolkodni...

2013. jún. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
úgy tűnik akik itt hozzászóltak, nekik nem volt gondjuk a babával! irigylem őket! én éppen most ezután a szer után olvasgatok, mennyire jó, mik a véleméynek 4 hónapja nem aludtam 2 órát egybefüggően! szeirntem az én idegrendszerem ment tönkre már egy életre! és nem hiszem hogy a babának ez olyan marha jó hogy nem alszik csak 20-30 perceket!
2013. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!