Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájásra praktikák?

Gabi86 kérdése:

Hasfájásra praktikák?

Figyelt kérdés
két hetes a kis babám és 4 napja délután kisebb megszakításokkal 4-5 órát fenn van.hasfájásra gyanakszom.mit lehet kezdeni ezzel.

2013. jún. 16. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:

miből gondolod hogy hasfájós?

sír? nyűgös,? húzza a lábát? nehezen kakil? pukizik?

anyatejes? tápszeres?teázik?

millió kérdés..

2013. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van édesköménytea 1 hetes kortól adható a legjobb. A biogana cseppek az is nagyon jó. Nálunk volt h az espumisan is bevált. Am meg ha simán tornáztatod először az a legjobb megoldás.Ha így sem pukizza ki magát akkor adj vmiből neki.
2013. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Abból gondolom hogy 5 órán keresztül fenn van.sokat sír és keményedik a hasa meg nagyon erőlködik mint akinek szorulása van meg,hogy mindent végigjártam.(megetettem,megbüfiztettem,tisztába raktam,sétálgattam vele meg ilyenek)anyatejes amúgy a kis lányom.az édeskömény teát próbáltam,de nem igazán használt.most az espumizán cseppet próbálom ma kezdtük.ma kicsit nyugisabb,meg többet alszik és többet,de majd kiderül hogy használ e.mert mitől nem tud szerinted aludni ilyen hosszú ideig?
2013. jún. 17. 17:42
 4/7 anonim válasza:
szerintem jogos a felvetésed, hogy hasfájás a probléma, ennyi időseknél szokott kezdődni és kb 4-5 hónapos koráig el is tart általában. Találtatok már megoldást?
2013. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát a bio-gaia cseppet és az espumisan használom felváltva,de még így sem az igazi,de jobb.igazándiból nem tudom min csodálkozom az apukájának is és nekem is vannak pocak problémáim.vannak kaják amik felfújnak minket úgyhogy jó kis lányunk is hasfájó.mi már csak egy ilyen család vagyunk. :-)nálatok mi vált be? vagy nálatok nem volt ilyen probléma kedves utolsó?
2013. jún. 28. 23:13
 6/7 anonim ***** válasza:
A babamasszázsról nem tudom, hogy hallottál-e már. A hasfájás csökkentésében, megszüntetésében játszott szerepe ma már egyre közismertebb, ahogy a vastagbél menetének megfelelően masszíroznak, úgy segítik a bélmozgásokat. Neten sok infót lehet róla találni.
2013. aug. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod.szoktam masszírozni,de nem tudom hogy jól csinálom e,de most utána olvasok.
2013. aug. 17. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!