Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Védőnénink várandós, szeretnék...

Védőnénink várandós, szeretnék valami ajándékot adni neki, mielőtt szülési szabadságra megy. Tudnátok ajándékötleteket adni?

Figyelt kérdés
Nem csak hivatalos viszonyban vagyunk, mert már a szülésem előtt is ismertük egymást és jóban voltunk, elég baráti a kapcsolatunk, annak ellenére, hogy kebelbarátnőjének nem mondanám magam, de sok mindent tudunk egymásról és sok mindent meg tudunk beszélni. Milyen praktikus dolgot vehetnék neki, ami nem túl drága? (Nem sajnálnám tőle, de nem állunk túl jól anyagilag.)
2013. jún. 17. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Babanapló :)
2013. jún. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én védőnénim is várandós,és szabadságra megy.

Nagyon sajnálom,mert szerettem és jól kijöttünk.

Én is készítettem neki egy ajándékcsomagot,és vettem neki egy Babanaplót is. :)

2013. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,

szerintem jó ötlet az ajándékozás.

Mivel profi szakember, ezért lehet, hogy nem is direkt babaápolási dolgot adnék neki, amit általában ilyenkor szokás, mert esetleg lehetnek preferenciái, akár sok termékmintája vagy az átlagos kismamánál több tapasztalata bizonyos márkákról stb.

Ami hirtelen eszembe jutott:

- szép kis babás fotóalbum

- ha már tudja a baba nevét, akkor egy névvel hímzett kispárna vagy kis polár pléd vagy kissapka vagy bodyk amire a nevét ráhímezteted (megveszed fehérnek és utána)

- a neten sokhelyen lehet rendelni olyan mosásálló matricákat, amit legtöbben ovis jelnek szoktak használni. Nevet is lehet rendelni pl. kis virággal (ha kislány) vagy autóval stb. Ha sima cumisüvegre, itatópohárra stb. ragasztasz ilyet vagy nem hímzést csináltatsz a bodyra, kispárnára stb. hanem ilyen 40 vagy 60 fokon mosható matricát vasalsz rá, az is szép lehet.

- esetleg egy gyermekdalos-mondókás könyv vagy könyv és cd szett (pl. kerekítő sorozat)

- Deákné Zsuzsa: Anya, taníts engem- szerintem ez egy nagyszerű könyv a születéstől iskolás korig használható, praktikus (nem egészségügyi, hanem pedagógiai).

- esetleg egy praktikus játéktároló doboz a pici nevével, benne pár kis játékkal (vannak ilyen kerekes, műanyag görgős darabok több méretben, amit ugyancsak a matricákkal tudsz egyedivé és széppé tenni és nem olyan drága, mint a kész mesefigurás)- mellé esetleg egy vicces kártya valami olyasmivel, hogy ő is el tudjon pakolni, ha jön a védőnő :))

Szép napot:

2013. jún. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pelenkatorta. Azt teszel bele, amit csak jónak/hasznosnak látsz. :)


[link]

2013. jún. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok, nagyon jó ötleteket kaptam tőletek :) Megy a zöldike :)
2013. jún. 17. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!