Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek manapság számít...

Szerintetek manapság számít még, hogy milyen színű pl. a kicsid babakocsijának a színe?

Figyelt kérdés
Régen minden kék-rózsaszín volt, de sztetek ma simán tehetem a fiamat egy padlizsánlila (nagyon sötét ciklámenes lila) babakocsiba nem?

2012. júl. 30. 14:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a kényelem számít, a kezelhetőség, és, hogy könnyen tudjam tisztítani!

A kislányomnak sötétkék van, és nem bántam meg, eddig senki nem szólt meg, hogy fiús lenne!

A padlizsán szerintem jó kisfiúnak is!

2012. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem az eléggé lányos szín, legalább is nekem annak tűnik, ciklámen is meg lila is, még ha sötét is, az nem annyira fiús.

A piros, narancssárga, inkább ezek az uniszex színek.

2012. júl. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Van akinek számít, és van akinek tök mindegy. Szerintem az első babánál még azért többen figyelnek erre, a második, illetve többedik baba esetén az ember többnyire azt használja ami van.
2012. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem tudom, nekem a piros inkább csajosabb szín, mint ez a lilás szín. igen az valóban igaz, hogy jobban figyel az ember többedik gyereknél, ezt látom családtagjaimnál. nekem első gyermekem és pont azért is gondoltam, hogy megállja akár ez is unisex színnek magát, mivel még legalább 2 gyerkőcöt szeretnénk.
2012. júl. 30. 14:38
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít egyáltalán,ha neked bejön az a szín,akkor simán.Két fiam van egy narancssárga-fekete multifunkciós,és egy piros esernyőkocsit használtunk "el". :)
2012. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Én ezt a dolgot úgy látom, hogy van a baba kék-rózsaszín, ami fiú/lány szín a köztudatban. És vannak az egyéb uniszex színek. Meg kell mondjam nekem lányom van, de kék babakocsit örököltünk, és nem zavar, hogy kék. De mindig megkérdezik,, hogy kisfiú-e, ha kocsival megyünk valahova.
2012. júl. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Ez teljesen személyiség-függő. Nekem pl. nem annyira lényeges, viszont rózsaszín vagy lila babakocsit nem vennék fiúnak, de azon kívül nekem az összes szín uniszex. Tehát a fiamra is adok piros, narancs ruhát, és a lányomra is kéket, zöldet.

Sőt, a fiamra beletettem népmesés Liliputi SSC-be, mert még a lányomnál vettem, és van benne lila és rózsaszín minta is, viszont az alapszín barna:

[link]

2012. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, elírtam: *a fiamat beletetettem...
2012. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
pont ezt a hordozót néztem ki, sztem ez simán jó fiúnak is!!:)
2012. júl. 30. 14:46
 10/14 A kérdező kommentje:

itt a színe, hogy lássátok:

[link]

2012. júl. 30. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!