Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 honapos kisfiam 80 cm es...

11 honapos kisfiam 80 cm es 8700gramm nem tul sovany egy kicsit tapszer nem kell neki, meg van anyatejem de ez mar keves mit adjak neki?

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendes ételeket gondolom már eszik. Azokból próbálj többet adni, ha elfogadja.
2013. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is aggódtam, most ment el a védőnőnk és a gyerekorvost is hívtam. A fiam 11 hónaposan volt 9270 gramm és 75 cm. Napok óta alig eszik (2x 1/2 üvegnyit és este 1 nagyobb adag Sinemilt), jön a foga folyamatosan és állandóan cicizne. Ez az igény szerinti szoptatás. Ha nem stagnál a súlya és a korának megfelelő mozgásokat csinálja, nincs gond. A fiam sem kap tápszert, a kajával meg hiába kínálom, meg sem kóstolja, elfordítja a fejét. Marad az anyatej, amely szerencsére van. Nem tudom mit csinálnék, ha nem lenne......
2013. jún. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kislányom 12 hónaposan volt ennyi! Most 14 hónapos és 9,5 kg! Ő egyszerűen ilyen alkat! Hiába tömöm belé az ételt,úgyis csak annyit eszik,amennyi elég neki! Ilyen melegben meg ne is csodálkozzunk,hogy nem eszik! Ha jól érzi magát és jól fejlődik akkor nincs semmi baj! Én is aggódtam,hogy sovány,de egy fogzás vagy egy betegség és máris fogy egy kicsit!
2013. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sovány? A 10 és fél hónapos lányom 7.600 gr és egyáltalán nem sovány.
2013. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont egy évesen volt ekkora a fiam- én is paráztam, hogy kicsi- de nem az!! :)) A te fiad is pont jó!!!
2013. júl. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!