Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 6 hónapos. Kevés...

Kislányom 6 hónapos. Kevés már az anyatejem, gondoltam pótlásként adok neki esténként tápszert. Már a 2. fajtát vettük és egyiket sem eszi meg, kiköpi, öklendezik. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Tejpép ugyanez sajnos. Főzeléket eszi nagyon, ezért van, hogy késő délután adok neki azt is. Amúgy gyarapszik a súlya, nem éhes, aranyos nyugodt baba.

2012. nov. 26. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Nekem négy gyermekem van,de egyiknek sem adtam tápszert,el sem fogadták mikor kináltam.

Ha megeszi amit irtál,nem kell adni tápszert.

2012. nov. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Nálunk is ez volt, semmi tápszert, tejpépet nem fogadott el. Szerintem is elég, amit írtàl. 8 hónapos korától meg adtam neki joghurtot, meg túrót.
2012. nov. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagy butaság, amit írsz első. egy éve skoráig tejalapú táplálék kell neki elősorban, azt hiszem napi 600 ml? de ebben nem vagyok biztos.

Nekem a 2. babám mikor tápis lett az elején mindig köpdöste kifelé, a milupát is a beba-t is, már majdnem sírva mentem a dokihoz, h most mi a francot csináljak??? Tejem már nincs, a gyerek meg nem eszik. Felhívtam és azt mondta, hogyha éhes, enni fog. Kínálgassam türelemmel. És lőn. Eleinte 30 ml evett, aztán 50-et, estére meg behúzta egész üveggel.

2012. nov. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
6 hónaposan mégsem adhat neki már túrót meg joghurtot rögtön!!!! És akkor ho lvan az, h "kóstolgattatás" őszilé, meg őszibari meg alma meg krumpli? Durr bele egyből, mert nem eszik tejpépet meg tápit se??
2012. nov. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem azt írtam, hogy most adjon neki túrót, joghurtot, hanem 8 hónapos koràtól!!! Nekem nem jött be az, hogy kínàlgatom és egyszer csak megitta.Próbàltam kitartóan, többfélét, de semmit nem fogadott el. Szoptattam, amennyit csak tudtam és adtam neki a főzelékeket, gyümölcsöt. 8 hónapos koràtól meg a túrót, joghurtot is!
2012. nov. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zóé 6 válasza:
73%
szia mi is ezzel kűzdöttünk de nekem minden mást evett csak tápszert nem!!ma voltunk a dokinál nestlé lactogen harmony tápszert írt vénnyel 1 ezres volt!!de azt sem akarta enni és azt mondta a doki h rakjak bele cukrot és 200 ml tápszerbe raktam két pici kanál cukrot és úgy eszi h az csak na
2012. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos az enyém az anyatejet sem eszi, sem a tápszert, sem a tejpépet. Már minden estére kiborultam és sírtam. Az enyém 5 hónapos. Most mit lehet vele kezdeni? Raktam én is a tápszerbe vaníliáscukrot, így is több kínálgatással, de legalább eszik valamennyit. Nem vagyok én sem a cukrozás híve, de, hogy nem volt hajlandó enni, így eljutottam ideáig is. Mindenki mondta, hogy majd ezsik, ha éhes. DE nem evett!
2012. dec. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!