Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam 9 honapos...

Hogyan szoktassam 9 honapos fiamat a tejporra, hippet es aptamilt is probaltunk, meg van anyatejem de szerintem nem eleg van hozzataplalas ismar?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:

mivan? nem nagyon világos mit akarsz kérdezni :)

tejport ne adj neki, tápszert meg ha elfogadja.

9 hónapos már nagyon sok mindent ehet, elég neki reggel-este szopizni és ha nincs meg a napi fél liter akkor tejtermékkel, tejpéppel tudod pótolni. ne ragaszkodj a tápszerhez ha nem kéri

2013. ápr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én sem egészen értem :)


Hozzátáplálás 4-6 hónapos kortól kezdődik.

Tejport nem kéne adnod neki szerintem.

Tápszert ha nem fogadja el,ne erőltesd,az én lányom sem fogadta el soha egyetlen kortyra sem.

Adj neki tejpépet az esti szopi előtt,de ehet már ilyenkor sok mindent!

Viszont ha bármilyen okból kifolyólag nem kezdted még el a hozzátáplálást(bár ezt el sem tudom képzelni) akkor viszont úgy kell elkezdeni,mintha 4-6 hónapos lenne. Tehát nem lehet egyből azokat az ételeket adni,amiket egy 9 hónaposnak,hanem az elejéről kell kezdeni.

2013. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!