Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben alszik ilyen melegben...

Miben alszik ilyen melegben panellakásban 10 hónap körüli babátok, aki lerúgja a takarót?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
9 honapos elmult.Bodyban vagy ilyen nyari ruhaban(egybereszes)
2013. jún. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bodyban, szerintem nem kell takaró most.
2013. jún. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy bodyban és zokniban aludt 28-29 fokig kb. Utána pedig csak egy ujjatlan kis blúzocskában, hogy ki lehessen takarni belőle pocakját, de a zokni nálunk akkor is maradt. Ő sem hagyta hogy betakarja, habár csak egy vékony huzattal szerettem volna...
2013. jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bodyban.
2013. jún. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még én is adtam rá bodit, de amikor már éjszaka is 30 fölött volt akkor én semmit még pelust sem adtam rá. Dobtam alá törülközőt és kész.
2013. jún. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Húúú, akkor én túlöltöztettem. Ujjatlan body, + egy rugi. Nálunk nyitva volt az erkélyajtó és féltem, nehogy hideg levegő menjen rá... Akkor ma nem adok rá rugit :)
2013. jún. 18. 15:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk este a szobában 26fok van,és egy napozóban alszik,és egy textilpelussal betakarom a kis lábát.
2013. jún. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én hiába takarom be bármivel, 2 perc múlva már nincs rajta...
2013. jún. 18. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!