Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lesz ebből mászás...

Mikor lesz ebből mászás szerintetek? (Bocsi, ha uncsi már az ilyen kérdés)

Figyelt kérdés
Kislányom 10,5 hónapos, 1 hónapja négykézlábra áll, nem mindig magától, van, hogy nekem kell ebbe a pozícióba tenni, hintázik is, de még mindig nem halad. Azt csinálja, hogy ha hason van, négykézlábra áll és kezét felemeli a kiságy rácsának tetejére és így előrébb húzza magát. Szoktam mászatni is, szépen hagyja is. Szerintetek messze van még a mászás?
2013. jún. 18. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-2 hét max.! Ha már hintázik négykézláb az nagyon jó! :)
2013. jún. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha hintázik is, akkor bármelyik pillanatban elindulhat :) Mássz előtte, hogy lássa mit is kell csinálni. Én is másztam, csalogattam a fiamat, utánozott.
2013. jún. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom most 5 hónapos és már 2 hete négykézlábra áll,és kutyázik.Olyan édes.A dokinő szerint 1-2 hét és mászni fog. :)

Szerintem a tied is!

2013. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Én is nagyon remélem, hogy hamarosan mászni fog, már olyan régóta várjuk :)!
2013. jún. 18. 23:29
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma elkezdett mászni a kislányom :)! Annyira örülök neki!
2013. jún. 20. 10:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Jajj,de jó nektek!!! :)

Az enyém még mindig csak hintázik!

3-as voltam.

2013. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nyugi! Semmiről nincs lekésve a kislányod :)!
2013. jún. 21. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!