Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy a fogak...

Miért van az, hogy a fogak kibújásával már automatikusan a "lassan már ehetsz csokit" mondatot többször hallom? Ez természetes?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok,ti milyen véleménnyel vagytok erről. Ki mikor adta először a csokit?

2013. jún. 18. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányomnak 2 foga van 7 hónapos múlt de még nem kapott és egy darabig biztos,hogy nem is fog.:)
2013. jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
anyósom már a hazaérkezésünk napján a csokit emlegette. mikor kijelentették, h. se csoki, se cukros dolgok addig, amíg el lehet őket kerülni, az ismerősöknek azt mondta,h. kenyérrn és vizen akarjuk tartani. anyám is ki van borulva, h. nem cukrozom a teáját. de hadd mondják a magukét, nem érdekel.
2013. jún. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fiamnak 8 hósan bújt ki az első foga, valamikor 15 hós kora körül kóstolt először minimális csokit (Mikuláskor). Az emberek szeretik az édességet és élvezik azt is, ha örömet okoznak vele - ettől még persze nem lesz egészséges, na meg a csokiban allergének is vannak.
2013. jún. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiam az első szülinapi tortájából kapott először egy keveset.Azóta sem adok neki igazán.Néha 1-2 natur kekszet elmajszol,ha ez édességnek számit vagy 1 körömnyi kindertojást nagyon ritkán.
2013. jún. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

akkor nem csak én vagyok ilyen "marslakó", aki nem minden áron ad a babájának csokit. ez persze nem jelenti azt, hogy soha az életben nem ehet csokit, úgyis fog, inkább csak annyi, hogy gyerekkoromban mi sem ettünk minden nap csokit, inkább gyümölcsöt, különleges alkalmakkor persze igen. Ha megkóstolja a babám a csokit (majd), tudom, ha én adok neki, akkor nem rendszeresen és tudom, mikor van állj, de attól tartok, ha "megtudják" a rokonok,egyből az

lesz a trend, hogy nyomja a kezébe a csokit, mert olyan aranyosan nyammogja és mert annyira kell neki. Aztán mi meg szenvedhetünk itthon vele, ha székrekedése van, ha romlik a foga stb. Nem hiányzik. Szóval ezért érdekelt ez a kérdés.

2013. jún. 19. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!