Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35+ 4 hetes vagyok és már 2....

35+ 4 hetes vagyok és már 2. éjszaka arra ébredek fel többször, hogy fáj az alhasam. Olyasmi, mintha izomlázam lenne egy kis menstruációs görccsel megspékelve. Ilyenkor ez már természetes?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én 34 hetesen ugyanezzel a kérdéssel hívtam fel az orvosomat. Ő azt mondta, hogy menjek be hozzá, mert szeretné megnézni, hogy nem nyílik e a méhszáj. Nem volt olyan vészes fájdalom, csak kicsit aggasztó. Kiderült hogy megrövidült a méhnyak, és kinyílt a külső és a középső méhszáj. Mivel a belső még zárt volt, másnap hazaengedtek, de addig kaptam magnézium infúziót, illetve tüdőérlelő injekciót, hogy ha netán hamarabb jönne a baba, akkor rendben legyen a légzése. Azóta 38+2 hetesek vagyunk, szóval nem volt semmi gond, de azért akkor kicsit aggódtam. Lehet hogy nálad semmi ilyen nincs, de a következő vizsgálaton szerintem említsd meg.
2012. ápr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Tegnap voltam dokinál és 2000-es méhszájam (végig annyi volt), de ma éjszaka kipróbáltam egy új módszert. Tettem a pocakom alá egy kispárnát és így nem fájdult meg. Megpróbálok most így aludni, hátha nem tér vissza.

2012. ápr. 18. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!