Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen melegben kivihetem...

Ilyen melegben kivihetem aludni 11-13-ig a babám?

Figyelt kérdés
Természetesen árnyékba és egy kisgatya van csak rajta.
2013. jún. 19. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem még árnyékba se
2013. jún. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én nem vinném ki most.15 óra után árnyékba naptejjel bekenve.mennyi idős?
2013. jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem viszem ki a kisfiamat 10-17ig. Dög meleg van még 5kor is de akkor kicsit kimegyünk, meg korán reggel. 6,5 hós
2013. jún. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb meleg közepén? Kizárt, hogy kivinném. Reggel 10 után és du. 5 előtt semmiképp nem tenném.
2013. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én most láttam kint aludni így egy babát.
2013. jún. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, inkább ne. Ha lehet, altasd benn. Ilyenkor nagyon meleg van, erős az UV sugárzás, ez pedig nem olyan jó egy babának. Ha magunkból indulunk ki, mi sem szeretnénk ilyen melegben kinn szunyókálni.
2013. jún. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
tegnap tanácsadásra kellett vinnem a 11 hónapos fiamat pont a legnagyobb melegben fél 1kor hát az 5 perces utat végig üvöltötte úgyhogy kizárt, hogy kivinném, én se érzem jól magam olyankor kint. Itthon még elviselhető. 5 után szoktunk kimenni 2 órára és reggel korán bevásárolni.
2013. jún. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az enyém csak kint hajlandó aludni úgyhogy kivittem a diófa alá, fél 12-kor jöttünk be. Fújdogál egy kis szellő, arrafelé fordítottam a babakocsit, jobban aludt mint a fülledt lakásban... Délután is ki fogom vinni. Ha van egy jó nagy fátok ami alatt hűvös van akkor szerintem nyugodtan vidd ki, csak előtte és utána itasd meg. Ja és elég egy pelus rá, alá textilpelenka hogy ne izzadjon be.
2013. jún. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Korán reggel bevásárolni voltunk, de már akkor is el volt pilledve. Neki is hiányzik a kinti séta, mert hozzá van szoktatva, de nem viszem, mert iszonyatosan hőség van. Csak parkba tudna aludni, de ott meg sok a szúnyog, szóval marad a szenvedés a lakásba. Estére tervezek még vele egy sétát, de lehet az is rövidke lesz.
2013. jún. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi válaszokat! 10 hós lesz.

Végül nem vittem ki, betoltam a konyhába a babakocsit. :-) Csak abban hajlandó elaludni. Mi jól bírjuk a hőséget, 10.30-11-ig bekenve mindig kint vagyunk, meg 15 után estig pancsolunk. Nem égnek le, egyenletesen barulnak. A teraszon aludt volna, de akkor inkább nem.

2013. jún. 19. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!