Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti ilyen melegben megmelegítit...

Ti ilyen melegben megmelegítitek a tápszerhez a vizet a babátoknak?

Figyelt kérdés
Kisfiam már csak kétszer kap tápszert, reggel és este, de én most este nem melegítettem meg a vizet. Persze nem jéghidegen adtam neki :-)
2013. jún. 18. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak meleg vízben oldódik fel rendesen, meg hát én sem eszem hidegen az ebédet, csak mert meleg van. De tényleg nem melegítem olyan melegre, mint szoktam, inkább langyosra.
2013. jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egy kicsit meglangyosítom.
2013. jún. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kerria ***** válasza:
Rendes meleggel készítem, de felöntöm utána, így lényegében langyos, kellemesen meleg lesz neki
2013. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Melegen kell csinálni, mert csak abban oldódik fel.
2013. jún. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Babeli Zurzavar ***** válasza:
nem tudom milyen tapszert eszik a bababtok de en sokszor nem melegitem, mert a fiam szobahomersekletuen szereti, de eddig mindig feloldodott... idestova 8 honapja, miota tapszeres...
2013. jún. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
nekünk is jól eloldódik. milupa 1. igaz a HA-s tápszerekkel volt bajom ilyen téren.
2013. jún. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!