Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adamo hintások! Mi a különbség...

Adamo hintások! Mi a különbség a keresztrúdas vagy az a nélküli hinta között?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak annyi, hogy a keresztrudasba valamivel könnyebb belerakni, valahol írták is. De nekünk anélküli van, és nem okoz nagy gondot beletenni, oldalról raktam bele mindig, nem előlről...
2013. jún. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ohh, nagyon köszönöm a gyors választ,lenne még egy kérdésem hozzád, ha lehet: Te az eredetit vetted?

Most nézegettem a Vaterát, ott 10 ezer körül már kompletten van...csak nem tudom az mennyire megbízható.

2013. jún. 19. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Szia!

Nekünk vaterás adamo másolat van a gyerkőc 2 hónapos korától (most 7 hónapos). Imádjuk! Én nem is tudom mi lenne velünk anélkül!!! :)

2013. jún. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

Hát én a vaterán vettem használtam 8000-ért, de teljesen újszerű, semmi baja nincsen, ez eredeti Adamo. Egyetlen kislány használta. Úgyhogy én inkább egy használt Adamot vettem, mint egy új utánzatot. A huzatot ki lehet mosni, semmi baja... Esetleg nem érdekel, mi már nem használjuk?! :)

1. voltam

2013. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%

Egyes jól mondja, könnyebb beletenni.

A vaterás utánzatok nagyon gagyinak néznek ki, az otthon fabrikáltat nem ellenőrzi senki, hogy milyen erős vászon maga a hinta, mennyit bír a kötél, hogyan vannak kezelve az anyagok, stb.


Szerintem ne ezen spóroljatok, én is inkább használtra szavazok, ha "olcsósítani" akarsz :)

2013. jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!