Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a tégelyes és...

Mi a különbség a tégelyes és a tubusos Neogranormon között (minőségileg)?

Figyelt kérdés
Valakinél történt olyan , hogy a tégelyes nem, de tubusos segített kipirosodott, kipattogott, gyulladt babapopsinál? Az előbbi változat ezt eredményezte.

2013. jún. 2. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
A különbség CSAK a csomagolás, maga a krém ugyanaz.
2013. jún. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet ez csak az én bebeszélt hülyeségem, de szerintem a tubusos sűrűbb és hatékonyabb mint a tégelyes, nekem jobban bevált és szerintem ez drágább is. A tégelyes szerintem hígabb és kevésbé jó, majd meg nézem, de szerintem összetevőben is másabb. A testápolók viszont hatalmas csalódást okoztak, soha nem vennék még egyszer. Igazából én csak a tubusos Neogranormonnal voltam egyedül maximálisan elégedett.
2013. jún. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy nincs különbség mert igenis van.


A tégelyes egy nagy kalap kaki ( már bocsánat de ez az igazság, egyáltalán nem olyan se az illata, se az állaga, se a minősége mint a tubusosnak) Gyakorlatilag olyan mint egy sima kézkrém...


A tubusos az nagyon jó.

De amikor az én kisfiamnak is ennyire kipirosodott a kis popsija, akkor Sudocrem-et vettem, és gyönyörűen helyrehozta a popsiját. Azóta is csak ezt használom.


Soha többet nem veszek tégelyes neogranormont még akkor se kellene ha ingyen adnák.

2013. jún. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem írónak, a kettő teljesen más, a tégelyes krém, a tubusos kenőcs, más az összetétele is és a hatékonysága is. Én sem veszek többet tégelyeset mert nem ér semmit, de a tubusos a legjobb szerintem, kár, hogy ennyire drága :(
2013. jún. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én is azt mondom,h a tégelyes egy nagy kalap...De nem értem,h miért drágálljátok annyira a tubusost, én a 100gr-osat szoktam venni 2000ft körül van és hónapokig elég..
2013. jún. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát nekünk azért soknak számít az a 2000Ft. Vagy inkább úgy mondom, hogy a sok 2000FT-os termék összeadva elég nagy összeget jelent számunkra. (mármint nekem és a férjemnek, nem akarok más nevében beszélni)
2013. jún. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...azt hittem csak nálunk fordult elő az, hogy a tégelyes inkább folyósabb és egyáltalán nem hatékony, SŐT! inkább rosszabb lett a helyzet. egy kis piros kiütésből akkora "folt" és gyulladás lett, hogy nem győzök Sudocremet és gyulladáscsökkentőt használni. Csak ezért kérdeztem!
2013. jún. 2. 14:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Volt az egyik kisbaba csomagban egy Neogranormon termekminta, el akartam hasznalni de valahogy nem volt se Neogranormon illata, se olyan allaga, es mivel en mindig csak tubusosat hasznaltam azt hittem megbuggyant vagy valami es nem hasznaltam el. ezek szerint az a tegelyes mintaja volt...erdekes hogy nem igazan van feltuntetve hogy mekkora kulonbseg van a ketto kozott.
2013. jún. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Nincs semmi baj a tégelyessel, ha elolvasnátok a leírását, és helyesen használnátok, akkor ti is rájönnétek. Ugyanis a tégelyes és a tubusos Neogranormon két különböző dolog, nem helyettesítik egymást, nem ugyanarra kell őket használni.

A tégelyes Neogranormon egy minden pelenkázásnál használatos VÉDŐKRÉM. Egy filmréteget képez a bőrön, ami megakadályozza a bőr felázását, ezáltal véd a kipirosodástól. Pont mint a gyógyszertári popsikrém, csak a Neogranormonban még van egy-két plusz összetevő és az állaga is jobb.

A tubusos Neogranormon pedig egy hámosító kenőcs, arra való, hogy ha mégis kialakult a bőrirritáció, akkor gyorsítja a gyógyulási folyamatot.

2013. jún. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó teljesen igazad van, hogy a kettő két külön dolog. De szerintem a felháborodás inkább azért van mert a tubusosból kiindulva azt gondolja az ember, hogy minden Neoganormon termék hasonlóan jó minőségű. Ehhez képest a tégelyes képtelen volt meg óvni a babám popsiját a testápolók pedig nem segítettek se az én bőrömön, sem a babámén.
2013. jún. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!