Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normalis ha a baba atalussz...

Az normalis ha a baba atalussza az ejszakat, tehat reggel 6-ig es utana megis almos egy ora mulva?

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 11:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Azert kerdem mert most aludta at masodjara az ejszakat es azt gondoltam hogy hu akkor egy csomot lesz ebren napkozben ,ezzel szemben ra egy jo orara mar nyugos es almos lett.Egyebkent 11 hetes
2009. okt. 12. 11:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kóros. Örülj neki!!! Ha felébredt és televágta a kis gyomrát semmi gond nem lehet:) Most biztos nő majd vagy 1 cm-t :)
2009. okt. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Abszolút normális! Az én babám is felébred hatkor eszik és alszik vissza pedig ő már 11 hónapos!!!
2009. okt. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babám is 1 hónapja átalussza az éjszakát, van mikor reggel 9-kor kel, eszik és 1 óra múlva újra visszaalszik. Persze délután már egy percet sem alszik.
2009. okt. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babáim 8-kor kelnek, reggeli szopi után rögtön vissza az ágyba továbbaludni, 10-11 közt kelnek. Este 1/2 9-kor alvás van. 9 hónaposak.
2009. okt. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!