Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan segítsem 1,5 éves...

Hogyan segítsem 1,5 éves kislány fejlesztését?

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
miért mi a baja?
2009. okt. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van egy könyv Deákné B. Katalin Anya Taníts Engem! Nézzd meg a könyvesboltban, sok hasznos dolog van benne!

Jó babázást kívánok!

2009. okt. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs semmi baja, csak mivel a következő hónapokat az időjárásra való tekintettel otthon töltjük, szemben az elmúlt hónapokkal, amikor napi 4-5 órát voltunk játszótéren... szeretném az otthoni órákat is okosan, tervezetten eltölteni, ehhez keresek ötleteket.
2009. okt. 12. 14:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Rajzoljatok,epitozzetek,szobai hintazzatok,huzzgalos jatekokat huzzgaljatok :D
2009. okt. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én félek a tél beköszöntétől.Pont emiatt. Mi vettünk kis asztalt meg széket imád ülni rajta és már elkezdtünk rajzolgatni zsírkrétával. Én is várom az ötleteket.
2009. okt. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk volt inta az udvaron, meg babacsúszda, most mindkettő beköltözött a lakásba, így azokon jól elvan a kiscsaj.

De imád velem főzni, ő is kap tálat fakanalat és főz a babáinak meg eteti őket. Mesét olvasunk, kirakózunk, formarakosgatós játék is nagy sláger. Hát a rajzolással még hadilábon állunk, az nem nagyon érdekli.

2009. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezek jó ötletek, a kinti játékok beköltöztetésére nem is gondoltam. :)
2009. okt. 12. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!