Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós baba altatási tippek?...

5 hós baba altatási tippek? Eddig ringattam ma kipróbáltam, hogy betettem a kiságyába elöször üvöltött de 15 perc alatt elaudt!

Figyelt kérdés
Ott voltam mellette nem mentem sehova dudoltam neki és simiztem a hátát! Most délután már csak 5-10 percig hisztizett aztán elaludt! Csináljam továbbra is igy??
2009. okt. 12. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogyne. De még jobb lenne, ha otthagynád, és viszamennél 3-5 percenként, mert így meg azt szokhatja meg, hogy ott vagy,amikor elalszik és az sem jó.

Nekem bevált az "Aludj jól, gyermekem" c könyv.

2009. okt. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nektek is az a legjobb ha egyedül megtanul elaludni. Mi most küzdünk ezze, nagyon anyás és akaratos a 6 hónapos kislányom, de "szigorúnak" kell lennem, mert különben később nehezebb lesz! Én 20 percet hagyom hisztizni, aztán bemegyek megnyugtatom, és ha minden jól megy már 10perc múlva alszik is.
2009. okt. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!