Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem már nem jön össze a...

Nekem már nem jön össze a második baba? Már mindent kipróbáltam mégse vagyok terhes. Mit csináltatok akiknek évekig nemjött össze és egyszer csak összejött?

Figyelt kérdés
5 éves a kislányunk,nagyábból 4éve nem védekezünk.Szedtem már clostyt,iszom a cickafark és palástfü teákat.Volt tavaly januárba egy mütéttem cisztám volt és megnézzték az összenövést és az átjárhatóságot.Pajzsmirigy alultemelésem van.Már nemtudom mit kellene tenni.Segítsetek valami tippel.
2009. jan. 3. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 10 év után estem teherbe,az orvosok azzal biztattak, hogy ne is álmodjak róla. Én arra gondoltam, hogy az Aloe Vera géltől, mert elötte bármit szedtem nem jött össze. A nagy fiam 13 éves a kicsi 8 hónapos.

2009. jan. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a maca vibe segített nöknél hormon beállító,férfiaknál spermaszám növelö,barátnöm ajánlotta meddövé nyilvánították mára van egy kisfia,másik barátnöm 3év próbálkozás után kezdte szedni mára már a másodok babáját várta nekem rendszertelen havijaim volt 3hónapig se jött meg meg ilyenek második babámat várom 4hét múlva szülök.tulajdonképp vitamin semmi rosszat nem csinál.

sok sikert

2009. jan. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Talán nem hókusz-pókusz, de érdekes lehet: olvass utána a Jónás módszernek, ha még nem találkoztál vele!!!
2009. jan. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi egy ève probàlkozunk ès a fèrjem most ment orvoshoz.Spermiumok szàma jelentosen csokkent!"-3millio.Most clostyt irt fel a fèrjemnek.Meglàtjuk mi lesz!
2009. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A 4.válaszolotól kérdezném,hogy hogytutad a férjedet rábeszélni,hogy menjen el dokihoz.Az én férjem mindig azt mondja majd ha nem sikerül elmegyek.Írj bövebben létszives hogyan vizsgálták és milyen vizsgálatoknak vetteték alá, hogyan tudnak segíteni rajta hátha a férjemnek elmesélem hogy nemis olyan szörnyü talán rááll a dologra.Mégegyszer köszönöm.
2009. jan. 3. 15:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tőlem kérdezted, de amit én tudok: pld. ha TB-re nézetnétek meg, akkor legalább 1-1,5 évet kell várni sikertelenséggel. Urológiai Klínikán elvégzik ingyen a sperma vizsgálatot Andrológia (férfigyógyászat). Ha - ahogy ők fogalmaznak - "kíváncsiságból", merthogy ezen időszakon belül nekik kíváncsiság... na mindegy. Szóval van intézet, ahol fél órán belül a vizsgálati anyag leadásától számítva megtudjátok az eredményt, kb. 20 ezer Ft. Lehet a Családtervező programra is bejelentkezni, ahol segítenek. Sima Urológia nem jó! Nem minden SZTK-ban van ilyen vizsgálat. Lényegében: a sperma üvegcsében, tégelyben való leadására időpontegyeztetés kell ezeken a helyeken. 1-másfél órával előtte kell apából "kisegíteni" az anyagot, valahol pld. rendelkezésre áll ilyen szoba. Csupán le kell adni.
2009. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja és előtte 5 nap önmegtartóztatás!!!

előző voltam

2009. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4.-vàlaszolo:Mi ugy mentuk el a sperma vizsgàlatra ,ogy elobb èn volòtam nogyogy.ès azt mondta velem minden ok.Aztàn erre màr a fèrjem mondta hogy na jo akkor vizsgàljuk ki ot is.

Mi a Dr.Fekete Ferenc magàn klinikàjàn voltunk!Nagyon kedves minden kèrdèsedre vàlaszol akàr emailben is.

Valoban 5 nappal a vizsg.elott nem szabad szeretkezni.a kiskatonàkat vagy viszitek magatokkal,ha 60 percen belul odaèrtek vagy ott helyben produkàl:).én tok cikinek gondoltam de probàltam leplezni.O viszont nagyon bàtor volt.Megvizsgàlja kulsoleg is a nemi szervet de nyugtasd azzal nem ugy mint egy nogyogyàsz ,hogy benned tukàl.Megvizsgàlja herezacskot meg ilyenek ami mx 2.perc,mig Te kintr a vàroban vàrsza.A sperma vizsg eredmènye pedig egy fèl oràn belul megvan.!15ezer ft ba kerult most voltunk decemberben.

2009. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!