Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a hőségben mivel hűsitit...

Ebben a hőségben mivel hűsititek babátokat? Ventillátorunk bedöglött a szobába 29fok van.3-4 óránként lefürdetem, de 10perc és ugyanolyan vizes (izadt) mint fürdés elött.

Figyelt kérdés
Szomszédom a hintőport mondta de az belecsomosodik a hajlatokba, vagy tévedek? 3hós kisfiu anyukája
2013. jún. 21. 04:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Új ventillátor:)))


Becsomósodik a hintőpor, mert felszívja a nedvességet, de nem pattog ki! Ha meg úgy is lefürdeted napjában többször, akkor lemosod a hintőport!

2013. jún. 21. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, csak a hintőpot kiszárítja a bőrt.

Új ventillátor, 2 e ft, vagy egy klíma :)

2013. jún. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy vennünk kell mert kibirhatatlan ez a hőség, csak ameddig nem tudunk venni addig más lehetőség nincs. Butaság lenne vizesborogatást csinálni a homlokára?
2013. jún. 21. 06:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! 5 hónapos a picúr. Nálatok még jó a hőmérséklet, mi a tetőn lakunk és tegnap 33 fok volt a lakásban ventillátorral. A kicsit többször lefürdetem, a hajlatait behintőporozom mert bepállna neki annyira izzad szegénykém. Ja és egy szál pelenkában van de többször azt is leveszem róla, had szellőzzön a feneke. Amikor jobban járt a levegő lent akkor kimentem vele sétálni mert itt ebben a kánikulában még aludni sem tud egész nap normálisan. Most fogunk beszereltetni klímát mert eddig nem volt rá meg a pénz addig mást nem tehetünk szerintem, várjuk a jobb időt. Kitartás mindenkinek
2013. jún. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ő is egyszáll pelusba van, és többször pancsiztatom, és pelus nélkül ő is szokott lenni, az erdő kellös közepén lakunk mégis tikkaszto ez a meleg. Azon gondolkodtam hogy a teraszunkon árnyék van kiviszem a kiskádat és pacsálna egyet. Baba Medencénk is van de azt még nem akarom. Nálunk pedig az a helyzet hogy annyira elalszik és van hogy 4orákat alszik felkel és szörnyű üvöltésbe kezd, persze folyik rola a viz. Enni se nagyon akar, inni valot szabályosan tömni kell belé.
2013. jún. 21. 08:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ventillátort tettem a szobájába, napközben ujjatlan bodyban, vagy csak pelusban van. Gyakran áttörlöm egy bevizezett textilpelussal, amikor ébren van. Sötétítőfüggöny egész nap be van húzva nála, az ablakot kinyitom, míg etetem, de sajnos így is dől be a meleg.

Hintőporozom én is gyakran a kis hurkákat, főleg hátul a nyakánál, a vállánál és a tokájánál.

Ja tegnap egy üveg lefagyasztott vizet is betettem hozzá.. hátha.

2013. jún. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nálunk is mindenhol sötétítő függönyök be vannak huzva és bukora van kinyitva az ablak. Az sokat számít.
2013. jún. 21. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!