Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért félhet tőle, valaha...

Miért félhet tőle, valaha megszeretheti?

Figyelt kérdés

Ma vettünk a kislányunknak(7 hós múlt) 2db új fürcsis játékot(olyan felhúzós úszós teknőst és kacsát)és medencét.A medence tetszik neki.Na de a játékok..:/

Beleteszem a vízbe felhúzom ordít.Beleteszem simán ordít.Belecsempészem a vízbe mikor nem figyel ordít.Kiveszem a vízből és meglátja a medence mellett ordít.



2013. jún. 19. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert új neki,mert megijed tőle. Más magyarázat nincs. A fiam a hangos zenélő játékoktól sír,ha valami ragasztó/fólia hangos,ahogy letépjük.
2013. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És valaha meg fogja szeretni vagy felejtsem el?:/
2013. jún. 19. 21:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztos h meg fogja szeretni, csak ne akard hirtelen ráerőltetni.
2013. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Beteszem a játékai közé hátha megbékél velük.:)
2013. jún. 19. 22:06
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem ne tedd be a játékai közé,mert mikor játszik megijedhet!Én 2,5 éves fiam mostanra barátkozott meg a "csipogós" dolgokkal.Bármi ami csipogott(amit meg kell nyomni,hogy csipogjon)attól félt!Egyszer anyóséknál véletlen rálépett a kutya csipogós játékára és ordítva rohant hozzám!Nem erőltettem a dolgot...most azért barátkozott meg vele,mert az öcsi kapott ilyen játékokat mikor megszületett,és már nem tűnt olyan ijesztőnek.

Szóval szerintem tedd el,vedd elő pár hónap múlva.Vannak ilyen "irreális" félelmek,ezek el fognak múlni.

2013. jún. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor egy időre pihentetem a dolgot.Nagyon fél tőle hihetetlen,pedig egyébként soha semmitől nm félt még..:/
2013. jún. 19. 22:24
 7/10 anonim ***** válasza:

Pici még,jobb,ha elteszed,nem erőlteted!

Biztos idővel megbékél majd vele:)

3.

2013. jún. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Remélem.Olyan nagy örömmel vettem neki azt hittem szeretni fogja és szívesen játszik majd vele..
2013. jún. 19. 22:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen felhúzós játékom kiskoromba (delfin, azt hiszem), és iszonyatos ordításban törtem ki, mikor anyuék a fürdőkádba rakták, úgy féltem tőle. Később már akkor is, ha csak simán megláttam valahol. Soha nem szerettem meg, sőt, később sem szerettem a felhúzós játékokat, amik a földön mennek, azokat sem.
2013. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi..:D Na odáig eljutottunk,hogy ha nem vízben van játszik vele.SZerintem attól fél,hogy mozog.Ha beleteszem a vízbe és mozgatja a hullám akkor is sír nem kell felhúznom..:DDe a szobában a kezébe adom játszik vele.
2013. jún. 20. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!